Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994

Sítě proti hmyzu

Ochrana před obtížným hmyzem je nezbytnou podmínkou domácí pohody zejména ve vrcholícím létě. Mezi všemi ochrannými prostředky je síť nejúčinnějším a 100% ekologickým řešením. Rám sítě je vyroben z extrudovaných hliníkových profilů. Vysoká tuhost materiálu zaručuje trvalé vypnutí síťoviny a výbornou odolnost vůči klimatickým vlivům.

Síťovina ze směsi polyesteru a skelného vlákna je velmi odolná a nedeformuje se ani při vysokých teplotách na přímém slunci. Sítě proti hmyzu pasují do všech okenních profilů a lze je vyrobit i pro atypická okna. Rám je v okně nebo dveřích uchycen pomocí kovových držáků, obrtlíků, závěsných pantů nebo pružinových kolíků. Vložení i vyjmutí sítě je velmi jednoduché a vylučuje poškození okenního, resp. dveřního rámu. Dodáme vám také pevné sítě proti hmyzu, které lze kombinovat s předokenní roletou. Základní barevné provedení rámu sítě je bílé, hnědé nebo v imitaci dřeva. Na přání dodáme rámy v jakékoliv barvě. Síť je tmavá a dokonale průhledná. Sítě proti hmyzu jsou samostatně neprodejné.

V případě zájmu označte sítě proti hmyzu v poptávce. V kalkulaci bude zahrnuta orientační cena sítí pro Vámi zadané rozměry oken či dveří v daném počtu.

SÍTĚ PRO OKNA

SÍTĚ PRO DVEŘE