Praktické odkazy

Kontakt

Mám zájem o nabídku
zaslat poptávku

Ke stažení

Dotazník spokojenosti
vyplnit dotazník

Sledujte nás

RI OKNA
RI_poradna_Site_1

Sítě proti hmyzu – moderní a estetické

Obzvlášť v létě, kdy se hmyz vyznačuje vysokou aktivitou, nás mohou potrápit létaví i nelétaví brouci, mouchy a vosy. Přitom potřebujeme větrat a nechat v naší domácnosti proudit čerstvý vzduch. V tomto případě se doporučují sítě proti hmyzu.

Cena

V případě zájmu si zadejte sítě proti hmyzu do poptávky. Sítě můžeme nainstalovat na všechny typy oken, pro každé okno se najde řešení. Orientační cenu sítí spočítáme na základě rozměrů vašich oken.  

Vzhled sítě

Moskytiéra může být také esteticky příjemným doplňkem celého domu. Dnes již neplatí, že se do okna v zásadě nehodí. Působí spíš jako nezbytný doplněk mnoha moderních staveb, který nijak nenarušuje celkový vzhled budovy.

Materiál a barva 

Sítě jsou vyrobeny ze skelného vlákna potaženého PVC. To zaručuje vysokou životnost, odolnost proti povětrnostním vlivům, střídání teplot a korozi. Není nutné ji během roku sundávat. 

Dodáváme je v několika barevných provedeních – bílé, hnědé nebo v imitaci dřeva. Latěmi se pak sítě do okna přibijí a na přání si můžete vybrat jakoukoli barvu rámu tak, aby se k oknu přesně hodila. Poskytujeme sítě jak na okna, tak na dveře.

Nahrazení sítí a jejich funkce

Sítě proti hmyzu mohou nahradit screenové rolety. Mají nižší propustnost světla a vytvářejí stín. Hůře jimi prochází vzduch, což může být obojí výhoda i nevýhoda. Zabrání vniku většího hmyzu. Na druhou stranu, sítě také stíní, ale jen nepatrně. Jsou vyrobeny tak, aby byly co nejtmavší, a přitom dobře průhledné a prodyšné. Nebrání tudíž výhledu ven. Zachycuje pyl, vzduch v domě tak bude čistší. Brání vniku velkého i menšího hmyzu, skrz sítě se nic nedostane.

Údržba 

Údržba sítí je snadná. Namočíte houbičku nebo měkký kartáček do mýdlové vody a jemnými tahy sítě umyjete. Myjí se alespoň jednou za rok, v pylové sezóně i častěji. Díky tomu budou vypadat stále jako nové.

Nevíte si rady? Obraťe se na nás. Rádi Vám poradíme

Související