Praktické odkazy

Kontakt

Mám zájem o nabídku
zaslat poptávku

Ke stažení

Dotazník spokojenosti
vyplnit dotazník

Sledujte nás

RI OKNA

Recenze našich klientů

Komunikace s Vámi byla velmi příjemná, profesionální, nic nebylo problém, vše jste mi vždy ochotně vysvětlili, ukázali, poradili. Na základě toho jsem se nakonec i rozhodla pro firmu RI OKNA při výměně oken u mě v bytě.

Bylo pro mě radost s Vámi spolupracovat. Poděkování patří i panu Plškovi a jeho týmu za dobře odvedenou práci při výměně oken.
Co se týká oken, to je ještě moc brzo hodnotit, to až čas ukáže.

Co ale mohu rozhodně říct je, že firmu RI OKNA ráda doporučím.
Přeji Vám hodně dalších spokojených zákazníků.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Radka Kielarová

Radka Kielarová
realizace pobočka Brno, duben 2024, byt

Dobrý den, 

chtěla bych pochválit firmu za dobře odvedenou práci od zaměření, montáž a zednické práce.
Vše proběhlo v termínu. Výborná komunikace.

 

Vašulínová
realizace NKS Okna s. r. o. Oslovany - březen 2024

Naprostá spokojenost, příjemná komunikace a domluva. Montáž bez problémů, vše přesně v dohodnutém termínu. S firmou v budoucnu budeme rádi řešit i vchodové dveře.

I. Jašek
realizace pobočka Brno březen 2024

Vážená paní Janková,

děkuji za Vaši zprávu. S okny a dveřmi jsme zatím velmi spokojeni, pan Plšek a jeho kolegové odvedli kvalitní práci. Rovněž se nám líbil Váš svědomitý přístup k vyhotovení cenové kalkulace. Rádi Vás doporučíme.

S úctou

Pavel Mises
realizace pobočka Brno březen 2024

S důvěrou jsem se opět po delším čase obrátil na firmu RI OKNA.

Toto byla již naše čtvrtá zakázka a bylo skvělé vidět, že si firma drží pořád vynikající úroveň. Od počátečního kontaktu až po samotnou realizaci jsem se setkal s ochotnými profesionály v brněnské pobočce s paní ing. Jankovou a také s celým realizačním týmem vedeným panem Plškem.

Dokázali poradit ohledně oken a dveří a doporučit tak nejvhodnější řešení pro dům. Díky a přeji do dalších let firmě a jejím zaměstanncům vše dobré

S pozdravem,

Jan Brím

Jan Brím
realizace pobočka Brno leden 2024

Vážená paní Janková,
děkujeme firmě RI OKNA za perfektní realizaci nových oken na našem rodinném domě.
Poděkování patří i realizačnímu týmu vedeným panem Plškem za vstřícný a zodpovědný přístup k práci.
S pozdravem
Aleš a Renata Rausovi

Rausovi
realizace září 2023, pobočka Brno

Dobrý den pane Šoupale,

v pátek pracovníci pana Plška dokončili montáž oken a dílo jsem převzal bez závad.
Tak jako minulý rok v Zastávce a předminulý rok v Neslovicích opět vše bylo k mé naprosté spokojenosti. Okna jsou pěkná a kvalitní a montážní firma s panem Plškem provedli profesionální práci.

Děkuji a s pozdravem

Jindřich Caesar
realizace srpen 2023, pobočka Brno

Milá paní Janková,

velký dík za realizaci nových oken. Musím říct, že vše s RI okna zase na jedničku.

Od zaměření, přes rychlost v nacenění, splněný slíbený termín, tak i realizace samotná, montážníci zkušení a velmi příjemní.

Bylo mi opravdu potěšením!

Jedná se tak o moji další super spolupráci s RI okna a určitě ne poslední. Doporučení rád dávám dále!

Faktura s doplatkem uhrazena právě okamžitým převodem. Dotazník v příloze.

Přeji Vám osobně vše dobré, mnoho spokojených zákazníků a pokojné jarní dny.

S pozdravem

Václav Dvořák

Václav Dvořák
realizace březen 2023, pobočka Brno

Dobrý den,

děkuji za zaslání faktury, platbu jsem provedl dnes. S vaší firmou jsem velmi spokojen, bylo mi dokonce při zaměření i porazeno jak objednávku oken vylepšit, aby dům s okny vypadal co nejlépe.

S přáním pěkného dne,
Vojtěch Prachař

Vojtěch Prachař
realizace pobočka Brno, březen 2023

S firmou RI-OKNA, pobočka Brno  jsme byli velmi spokojeni. Přišli tři řemeslníci, práce jim šla od ruky. Jeden den vybourali, nasadili nová okna a druhý den zapravili. Děkujeme  včetně p. Jankové a nemůžeme zapomenout ani na pana zaměřovače.

Ještě jednou dík.

Šmídová
realizace pobočka Brno, únor 2023

Dobrý den,

s firmou NKS Okna s.r.o. jsem realizovala 2 zakázky. Jednu  u mojí tety, kompletní výměna oken ze starých kastlových na nová 3 -skla + výměnu dveří. A další zakázka výměna 2 skel na 3-skla v našem rodinném domě.

Paní Králová byla velmi vstřícná a ochotná, se vším mi pomohla vysvětlila a poradila. Složitější tato akce byla v tom, že realizace byla u mojí tety, která bydlí 40 km ode mne a všechno jsme se snažily vyřídit na dálku . Technik přijel naměřil co bylo potřeba probral podrobnosti a poradil co by bylo vhodné. Realizace byla provedena do 30 dnů od podepsání smlouvy o dílo, a dopředu mi bylo voláno, kdy bude možné tuto výměnu realizovala. Akce výměna oken byla za mne profesionální, rychlá a všichni byli ochotní, i když to u člověk kterému je 80 let není úplně jednoduché.

Výměna oken za 3-skla byla o hodně jednodušší a rychlejší, ale výše zmíněná slova platí i pro tuto akci.

Vaši firmu vřele doporučuji a přeji Vám spoustu dalších spokojených zákazníků, a vy je určitě budete mít. 🙂

 

 

Magda Holíková
Velká Bíteš

Dobrý den,

dnes jsem odeslal platbu.

Přikládám vyplněný dotazník. S prací při montáži jsem spokojený. Borci dělali jak „šroubci“. Co se týče výrobku-oken, to ještě nedokáži zhodnotit, snad časem. Komunikace, nacenění….to bylo taky v pohodě.

S pozdravem

Červinkovi
realizace říjen 2022 pobočka Brno

“Chtěla bych srdečně poděkovat za super rychlou a perfektní pomoc, jakou jste nám jako firma poskytli po tornádu, které se prohnalo domem dne 24.6.2021 v Lužicích. Díky tomu, že objednávka a dodávka vašich oken byla vyřízena v super rychlém čase, jsme mohli pokračovat v dalších pracech na poničeném domě.
Velká pochvala patří také vašim montážníkům, kteří za jeden jediný den dokázali namontovat 18 kusů oken, čemuž jsme my všichni domácí, včetně stavební firmy, která u nás ten den byla ani nemohli uvěřit. Máte opravdu moc šikovné kluky.“

Gabriela Jelínková
Lužice

Dobrý den,

S realizací zakázky jsme byli velmi spokojeni. Rychlá a podrobná cenová nabídka, výborná komunikace, odborná rada. Práce proběhly rychle, vše v dohodnutém termínu, včetně precizního začištění a instalace parapetů. Profesionální přístup, vstřícné jednání, dodržení dohodnuté ceny. Doporučujeme.

Dvořáčkovi

květen 2018

realizace pobočky – RI OKNA Brno

Dvořáčkovi
Babice u Rosic

Vážení obchodní přátelé,

dovolte nám poděkovat za Vaši vysoce profesionální práci při realizaci zakázky „Rozšíření slévárny
MESIT & RÖDERS Uherské Hradiště“ dodávka a montáž plastových oken a dveří, prováděnou na
podzim 2016.

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

S pozdravem
Josef Grebík

V Uh. Hradišti dne 10. 1. 2017

Josef Grebík, MESIT & RÖDERS
jednatel

Věc: Osvědčení

Osvědčujeme tímto, že společnost RI OKNA a.s., Úkolky 1055, 696 81 Bzenec, realizovala pro nás zakázku:

„Rekonstrukce oken a dveří – ubytovací zařízení Podhradí u Ledče nad Sázavou“

Místo plnění: Podhradí u Ledče nad Sázavou
Termín realizace: 10/2012-11/2012

Potvrzujeme, že práce byly provedeny v souladu s platnými předpisy, odpovídaly technickým požadavkům a byly provedeny řádně a odborně.

V Domaníně dne 11. 4. 2013

Josef Šlahůnek
jednatel společnosti
STAK-D, spol. s r. o.

Josef Šlahůnek
jednatel

Vážení,

tímto dopisem Vám chci poděkovat za Vaše služby. Jednalo se o výměnu oken, balkonových dveří a žaluzií. Přístup Vašich zaměstnanců byl velmi profesionální. Při sjednávání zakázky byli velmi vstřícní a ochotni splnit všechna naše přání a to vše za velmi přijatelnou cenu. Překvapila mě rychlost, s jakou byla výměna provedena. Práce byly předány ve vysoké kvalitě.

Ještě jednou Vám děkuji.

S pozdravem Karel Stříž, V Ostravě 21. 3. 2013

pan Stříž
Příbor

V květnu 2020 jsme již po několikáté za pár minulých let oslovili firmu RI OKNA ohledně výměny oken, nyní za posuvně sklopné dveře. Zaměstnanci firmy jsou vstřícní, ochotní poradit, zájem o zákazníka je prioritní. Výborně odvedená práce. Děkujeme paní Jankové a panu Plškovi

 

Kmoničkovi

květen 2020

realizace pobočky – RI OKNA Brno

manželé Kmoničkovi
Brno

Panu Šoupalovi děkujeme za perfektní klientský servis, trpělivý a profesionální přístup při řešení oken a dveří v našich prostorách. Díky jeho profesionalitě a pečlivosti dopadlo vše na jedničku a jsme moc spokojení.

 

Jiří Slezák, Brno

květen 2018

realizace pobočky – RI OKNA Brno

 

pan Slezák
Brno

RI OKNA, velice spolehlivá firma. Od návrhu, přes konečnou cenu, montáž a přístup všech zaměstnanců. Není co vytknout. Děkuji.

 

R. Kučera Brno

listopad 2020

realizace pobočky – RI OKNA Brno

pan Kučera
Brno

Byl jsem velice překvapen prací vašich pracovníků. Demoliční a montážní četa – dva pracovníci – byli neskutečně rychlí a sehraní! Demontáž i montáž 100% i s úklidem za pár hodin! Druhý den pan zedník předvedl práci dvou chlapů za předpokladu časového rozpětí, kdy práci dodělal a odvedl 100% práci. Ještě jednou děkujeme a určitě už teď vaši firmu doporučujeme.

manželé Čierní
rodinný dům

„Jsem velmi spokojený s přístupem pana Šoupala, ale také montážní firmy. Termíny byly dodrženy dle dohody. Provedené práce byly provedeny odborně a bylo vidět, že pánové mají s výměnou oken a dveří velké zkušenosti. Doporučuji.“

Petr Valehrach
realizace pobočky - RI OKNA Brno (červen 2021)

“Už několikátý rok postupně měníme naše nevyhovující okna za nové od firmy RI OKNA. Letos jsme se rozhodli investovat do HST Portálu. Vše nám bylo předvedeno, vysvětleno na vzorkové prodejně. Montáž proběhla bez komplikací, montážníci byli moc šikovní. Dveře jsou krásné, fungují jak mají a jsme opět moc spokojeni. Tímto bych chtěl poděkovat p. Michalu Strakovi a především p. Jitce Jankové, se kterou jsem vše řešil pouze po telefonu , ale vždy byla velmi milá, vstřícná, ochotná, odpověděla na všechny mé dotazy, všechno zařídila k naší velké spokojenosti. Určitě firmu RI OKNA a hlavně profesionální přístup obchodní zástupkyně p. Jitky Jankové, doporučím všem , kteří plánují nová okna a dveře.“

manželé Zahrádkovi
realizace smluvně - pobočka Brno / zaměření + montáž - pobočka Bzenec (květen 2021)

,,Chtěli bychom poděkovat za kvalitně provedenou výměnu oken v našem rodinném domě. Zakázku realizovala montážní skupina pana Martina Luckého a pan Libor Bartošík. Práci provedli profesionálně a jejich přístup, výkony a chování svědčí o vysoké odbornosti, slušnosti k zákazníkům a letech zkušeností.“

manželé Vavřinovi
realizace - RI OKNA Bzenec (červenec 2021)

Firma RI OKNA mě mile překvapila vstřícností, systematičností procesu od výběru oken až po finální realizaci. Komunikace byla bezchybná a přiměřená řešenému projektu. Díky a doporučuji!

Martin Kameník, Brno

leden 2022

realizace pobočky – RI OKNA Brno

Martin Kameník
Brno

Děkuji firmě RI OKNA za pomoc při sestavení návrhu a kalkulace oken a dveří. Vše proběhlo v naprostém pořádku a cenově velmi výhodně. Zvláštní poděkování posílám oběma pánům. kteří prováděli samotnou realizaci oken v domě, vše funguje jak má. V příštím roce chci ještě pokračovat ve výměně oken, s největší pravděpodobností opět s firmou RI OKNA

Ing. Pavel Povolný
realizace pobočky: Brno (říjen 2021)

Byli jsme opravdu nadmíru spokojeni. Hlavně děkujeme za trpělivost, kterou s námi měl pan Šoupal. Věřte, že kdybychom do budoucna měli někdy ještě něco rekonstruovat, tak se stoprocentně obrátíme opět na vás.

 

Kučerovi, Újezd u Brna

březen 2020

realizace pobočky – RI OKNA Brno

manželé Kučerovi
Újezd u Brna

„Dobrý den,

děkuji za nová okna, která jste nám nám v týdnu vyměnili a jsme s nimi velice spokojeni. Také pracovníci pana Plška odvedli skvělou a poctivou práci a okna krásně zapravili.“

Jindřich Caesar
realizace pobočky: Brno (únor 2022)

Mnohokrát děkuji za bleskurychlou montáž. Velmi si vážím Vašeho vstřícného přístupu.
Vaši firmu doporučuji ve svém okolí už od realizace minulé zakázky a pokud budu potřebovat v budoucnu nová okna/dveře, ráda se opět s důvěrou obrátím.

Lenka Klakurková
realizace pobočky: Brno (duben 2022)

Dobrý den,
fakturu jsem zaplatil a spokojení jsme velmi.
Děkuji.

Jiří Havel
realizace pobočky: Brno (duben 2022)

Okna jsou vyměněna, a musím konstatovat, že jste moc dobrá firma. Především bych chtěla pochválit pana Zedníka a pana Merzána. Máte pracovníky jak se říká – k nezaplacení. Ve čtvrtek pracovali 9 hodin bez zastavení a v pátek bylo dokončeno.
Ceníme si velmi dobře odvedené práce a může to potvrdit i můj manžel a bratr.

Zdeňka Úředníčková
realizace pobočky: Uherské Hradiště (duben 2022)

Dobry den, potvrzuji přijetí faktury.
Přikládám vyplněný dotazník, s celým průběhem zakázky jsem byl velmi spokojen.

J. Věchet
realizace pobočky: Brno (květen 2022)

Dobrý den, děkuji za vzorný vstřícný přistup, včetně vyřešení veškerých malých závad, které se vyskytly během instalace..
Jsem velmi spokojen s prací pana Plška a jeho party i vaší jako obchodního zastoupení, pokud budu měnit daší okna, určitě se obrátím zas na vás.

 

pan Petr z Brna
realizace květen 2022 pobočka Brno

Děkuji paní Jankové za profesionální přístup a také chci poděkovat montážní partě za rychlou a kvalitně provedenou práci. V příštím roce po této zkušenosti, určitě chci vyměnit další okna od firmy RI OKNA. Ještě jednou děkuji.

Zdeňka Kouřilová
realizace pobočky Brno říjen 2022

Dobrý den!
Děkuji za zprávu a omlouvám se, že jsem nenapsala. Pořád máme spoustu práce s místnostmi, ve kterých se okna dělala.
Přikládám i dotazník spokojenosti, byli jsme spokojeni!
Děkujeme!
S pozdravem

Soňa Štossová

Soňa Štossová
realizace pobočky Brno srpen 2022

Při vyhledávání dodavatele oken a dveří do mého domu jsem vyhledal firmu RI OKNA. Po telefonické domluvě s paní Jankovou jsem se setkali v Jejich kanceláři na pobočce BRNO. Všechny mé dotazy perfektně zodpověděla a také dobře poradila. Ve velice krátké době došla jejich montážní firma a vše mi dle mého přání a v domluveném termínu precizně namontovala. Velmi chválím paní Jitku Jankovou obchodní zástupkyni a jejich montéra pana Tomáše Plška. Velice bych všem tuto firmu doporučil, protože co slíbí to také splní.

 

Slávek, Brno

duben 2020

realizace pobočky – RI OKNA Brno

pan Slávek
Brno

S firmou RI OKNA jsme měli výbornou zkušenost z předešlé zakázky v rámci revitalizace našeho domu, tudíž volba výměny okna za francouzské byla jednoznačná. Oceňuji ochotu, rychlost, profesionalitu od návrhu po realizaci celé zakázky. Vše, co jsem od výměny očekávala proběhlo s vysokou profesionalitou, jsme maximálně spokojeni jak s výrobkem, tak se všemi Vašimi spolupracovníky, s kterými jme přišli do styku.

 

Manželé Hrubí

září 2019

realizace pobočky – RI OKNA Brno

manželé Hrubí
Brno

Děkuji za perfektně odvedenou zakázku a posílám Vám vyplněný dotazník. A také hned doplatím fakturu. Zdravím a mějte se moc fajn a přeji vám a vašim svěřencům (zvířátkům) hodně štěstí, zdraví a lásky v novém roce! A pokud bude příležitost tak se zase velmi ráda na vás obrátím.

Richterová, Popice

listopad 2019

realizace pobočky – RI OKNA Brno

paní Richterová
Popice

Dobrý den,

dovolte mi touto cestou poděkovat Vaší firmě za kvalitu poskytovaných služeb.

Rozhodli jsme se, že na zakoupeném starším domu vyměníme okna a dveře. Oslovili jsme 4 firmy zabývající se výrobou, prodejem oken, se kterými jsme komunikovali.

Firmu NKS Okna s.r.o. v Oslavanech jsme oslovili prostřednictvím mailu, byla nám zpracována nabídka, po dvou návštěvách na pobočce v Oslavanech jsme byli velice překvapeni vstřícností a ochotou personálu, který reagoval na naše požadavky a vše co nás zajímalo nám vysvětlil a nabídku několikrát ochotně přepracoval. Dne 21. 9. 2012 byla podepsána smlouva o dílo. Velice mile mne překvapila i montáž, která proběhla šetrně:) a zaměstnanci svoji práci skutečně umí – zvládlo to v dobrém čase a precizně.

Dnes 9. 4. 2013 jsem u Vás byl doobjednat ještě jedno okno a rád se k Vám budu vracet. Jelikož sám pracuji v obchodu a službách – oceňuji přístup, ochotu a komunikaci se zaměstnanci Vaší firmy.

Přeji hezký zbytek dne.

S přátelským pozdravem Petr Sklenář

Petr Sklenář
Oslavany

Věc: REFERENČNÍ DOPIS

Jako stavební společnost si hledáme vždy takového subdodavatele, který nám zaručí kvalitu, komplexnost a flexibilitu. Proto již řadu let úspěšně spolupracujeme s Vaší firmou a doufáme, že Vaše profesionální chování a dobrá práce zaručí, že se potkáme ještě i na našich dalších připravovaných projektech.

Z referencí, které jsme se společností RI OKNA a.s. realizocali, uvádíme alespoň následující:

HLINÍKOVÉ PRVKY – Polyfunkční dům, Hodonín – Dolní Valy 2016, RD Dvořanovi, Bzenec 2016, Optisun, Hodonín 2017

PLASTOVÉ PRVKY – Apartmány Bottling Printing, Mikulov 2016, Úřad práce, Hodonín

S pozdravem Petr Uřičář, vedoucí stavební výroby STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.

Petr Uřičář
vedoucí stavební výroby

Dobrý den paní Janková,

s Vašimi pracovníky byla VELKÁ spokojenost!!!

Já mohu říci z hlediska mého profesního,že kdyby v jakémkoliv oboru byly takový pracovníci,tak se stavby nemusí opravovat po realizaci a je spokojenost na všech stranách!

Já osobně budu doporučovat Vaši firmu u mých zakázek, které budu projektovat!

At se Vám daří, děkujeme a přeji hodně zdravíčka a spokojenosti.

Pěkný zbytek dne, s pozdravem

 

Sobotka Jindřich

červen 2019

realizace pobočky – RI OKNA Brno

pan Sobotka
Třebenice

Vážený pane Dřevojánku,

moc Vás prosím abyste předal na vedení vaší firmy velikou pochvalu 3 pracovníkům (patrně dva z Ukrajiny, jeden ČR) firmy MK Okna. Bylo to precizní, takhle si představuji fachmany, kteří si navíc váží práce. Už dlouho jsem neviděl takovou souhru, slušnost pracovníků, úklid po sobě, atd. Budu je všude propagovat. Okna mi přijdou výborná, jsme spokojeni. Vzhledem k výborným referencím od sousedního trojdomu, kteří i po letech nemají závady, soudím, že i dlouhodobě nebude problém.

Ještě jednou děkuji a zdravím Vás

pan Kadleček

říjen 2018

realizace pobočky – RI OKNA Praha – Vršovice

pan Kadleček
Praha 10 - Strašnice

Před cca 20 lety mi firma montovala okna v bytě v panelovém domě. Od té doby bylo třeba jedenkrát „vyladit“ balkonové dveře – letos. I proto volba dodavatele oken do rodinného domku byla jasná – RI okna. Věřím, že „vyladění“ budu potřebovat stejně „často“ jako u oken v bytě. Bonusem k tomuto bylo i příjemné jednání a ochota poradit při sjednávání objednávky. Dodávka a montáž proběhla na čas dle domluvy. Firmu mohu jen doporučit.

 

Pavla Opálková

duben 2020

realizace pobočky – RI OKNA Brno

paní Opálková
Kuroslepy

Dobrý den pane Šoupale,

děkuji Vám za výměnu oken v bytovém domě Zastávka. Skvělá Vaše práce při přípravě zakázky, perfektně zhotovená okna a stejně tak výborná práce montážní firmy pana Plška, jako při předchozí zakázce výměny oken našeho rodinného domu.

S pozdravem

Jindřich Caesar

Jindřich Caesar
realizace pobočky Brno září 2022

Dobrý den paní Janková,

Instalace proběhla v pořádku. Musím moc pochválit Vaši montážní partu. Perfektní práce a ochota, a to jsem dost kritický zákazník, protože si v bytě podobné práce dělám sám.

Určitě Vás budu doporučovat dále.

Pan Robert
realizace pobočky Brno říjen 2022

V loňském roce jsme si nechali od vaší firmy zabudovat plastová okna a dveře. Stávající okna netěsnila, doslova nám vlály záclony, kovové vchodové dveře promrzaly, když foukal vítr tak to hučelo celým domem. S touto zakázkou jsme velmi spokojeni. Okamžitě jsme poznali ten velký rozdíl. Dům se krásně zateplil a stišil. Očekáváme také úsporu za teplo. No a to příjemné umývání oken!

paní Hlahůlková
Žeravice

Dobrý den,

rozhodl jsem se Vám napsat a vyjádřit spokojen s prací Vaší firmy RI OKNA a.s. Kontakt na Vaši firmu jsem sehnal od své známé, která si nechala u Vaší firmy zasklit balkon, a vaše cenová nabídka byla nejlepší ze všech možných. U nás na Znojemsku jsou dvě firmy na okna a to H+M a Genneri ale nemám s nimi dobrou zkušenost. Ze začátku jsem moc Vaší firmě nevěřil, ale přečetl jsem si recenzi na internetu a hned jsem změnil názor a to jsem jsem ještě nejednal s nikým z Vaší firmy v Oslavanech. Byl jsem mile překvapen, když jsem poslal cenovou nabídku a ona se mi obratem vrátila vypracovaná, paní co ji zpracovala byla moc příjemná a ochotná se vším mi poradila, prostě jsem si připadal jak v „Jiříkově vidění“.

Po telefonické domluvě na montáži s technikem přišlo další překvapení domluvili jsme se na 9 hodinu a za minutu 9 volali chlapi, že stojí před bytovkou v Šatově 456, okr. Znojmo. Práce jim šla od ruky prostě profesionálové, všimly si i povolené kličky na balkoně a bez problémů ji opravili.

Prostě na závěr musím shrnout važte si Vašich zaměstnanců, dělají dobré jméno Vaší firmě to se už v dnešní době málo vidí.

Doporučil jsem Vaši firmu svým známým a všude o vás mluvím jenom kladně. Přeji vám pěkný den Váš spokojený zákazník.

pan Novotný
Znojmo

Dobrý den,

rozhodl jsem se poděkovat za kvalitní práci Vašeho obchodního zástupce pana Roberta Kunety z Brníčka u Zábřeha. Od objednávky po konec montáže veliká spokojenost. Rychlost,profesionální přístup,kvalita montáže, to je dobrá vizitka jeho týmu montážních zaměstnanců. Byl jsem překvapen i úklidem po montáži.Takových poctivých zaměstnanců je jako šafránu. Jelikož pracuji v podobném odvětví,vím o čem mluvím.

Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.

Klimeš Ivan
Václavov

pan Klimeš
Václavov

Obec Ostrovánky děkuje touto cestou firmě RI OKNA za zasazení oken, dveří a vnitřních parapetů při rekonstrukci kulturního domu v Ostrovánkách. S prací dělníků při osazování oken, dveří a s prací zedníků při vnitřním zapravování kolem oken, dveří a usazení vnitřních parapetů jsem byla velmi spokojena. Také chci poděkovat panu Martinu Ištvánkovi a Davidu Sečkovi za ochotu a laskavost při spolupráci s Obcí Ostrovánky.

Květoslava Svršková
starostka obce

Vážený pane Zapletale,

chtěl bych Vám a pracovníkům vaší firmy touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci při výměně plastových oken na našem RD v Hodoníně, všechny práce proběhly bez jakýchkoliv problémů v předem dohodnutých termínech k naší celkové spokojenosti. Po skončení montáže jsem zaznamenal moment, který svědčí o vysoké profesionalitě vašich pracovníků, kdy si jeden z člen montážního týmu všiml , že je potřeba seřídit vchodové dveře, které dodala konkurenční firma a ač o to nebyl požádán, závadu bez problému odstranil aniž by za to cokoliv požadoval – dobrou firmu dělají i takové zdánlivě maličkosti, ještě jednou děkuji všem,

s pozdravem,

Bronislav Novák
Hodonín

pan Novák
Hodonín

Vážení,

objednali jsme od společnosti RI-Okna plastová okna, vchodové dveře a posuvně-sklopné dveře na terasu. Společnost i smluvní montážní firma byli velice ochotní. Montážník neměl problém ani s odkladem montáže způsobeným prodlením se stavebními pracemi a dokonce byl velice ochotný při nalézání řešení chybně provedeného stavebního otvoru, nemluvě o profesionalitě a rychlosti montáže oken. Okna i dveře jsou vizuálně krásné a vypadají fortelně. Děkujeme za skvělý přístup.

S pozdravem
Vaculík

září 2018

realizace pobočky – RI OKNA Brno

pan Vaculík
Milešovice

Pred mesiacom mi boli vymenené okná aj dvere Vašou firmou.

Moje prvotné stretnutie bolo s pani Molovčákovou, ktorá mi skvelo poradila, príjemne vybavila k spokojnosti.

Potom prišiel pán Kroner pomerať okná a dvere, taktiež som bola s jeho prístupom a ľudskosťou veľmi spokojná.

No a realizácia okien kde mi pani Molovčáková poslala dvoch pánov Petra Štofíka a Martina Bončíka bol pre mňa zážitok pretože šikovnosť,odbornosť,prístup a slušnosť sa len tak v dnešnej dobe nevidí…

Moje POĎAKOVANIE patrí aj Vám pán riaditeľ za takých úžasných ľudí a poprosila aby Ste im v mojom mene poďakovali.

Z celého srdca Vám aj celému tímu zamestnancov prajem nech sa darí v pracovnej oblasti ale aj v osobnom živote.

Určite referencie o serioznosti, perfektnom vybavení, následne zhotovení až do finálneho konca posúvam už teraz mojim priateľom ktorí sa rozhodujú vymeniť okná, dvere….

S prianím krásneho dňa nad mieru spokojná zákaznička

 

červenec 2019

realizace pobočky – RIPLAST Martin (SK)

paní Anna
Turany

Dobrý den,

 

už v minulosti jsme Vaše služby využili a byli jsme spokojeni.Všechno na čem jsme se domluvili,bylo splněno k naší spokojenosti.

 

Po delší době jsme Vaší společnost znovu oslovili a jako zakázku objednávali od Vás vstupní dveře.

Chtěla jsem Vám poděkovat touto cestou za perfektní práci montérů a zednické zapravení.

Pokud Vaše firma bude mít takové zaměstnance,budete mít hodně spokojených zákazníků a dostatek zakázek.

Byla bych ráda kdyby se ocenění dostalo, až k určitým osobám, kteří v Rosicích na naších dveřích pracovali.

 

Tímto moc Děkuji a přeji hezký den,

p. Lenka

 

prosinec 2018

realizace pobočky – RI OKNA Brno

paní Lenka
Rosice

Dobrý den,

s RI okna a.s. máme jen tu nejlepší zkušenost, jednalo se konkrétně o brněnskou pobočku se sídlem na ulici Křenová 479/71. Na rodinném domě mých rodičů v Brně se měnilo celkem 6 balkónových sestav a 4 dvoukřídlá okna. Oslovil jsem celkem 7 firem v Brně a okolí, 5 firem mi poslalo cenovou nabídku. Jednoznačně vyhrála v poměru kvalita/cena/recenze firma RI okna a.s.. Firma komunikovala při sestavování smlouvy a rychle reagovala na nové požadavky. Zahájení a ukončení výměny plastových oken proběhlo přesně dle stanovených termínů. Co se týká samotných prací, zaměření oken mi bezchybně provedl pan Tomáš Plšek, který se svou montážní partou provedl profesionálně celou výměnu oken (kvalitně odvedená zednická práce). Firma s námi komunikovala sama, informovala nás o dodání vyrobených oken na sklad, pan Plšek se mi týden dopředu ozval a potvrdili jsme si termín zahájení prací.

V dnešní době je někdy umění vybrat kvalitní firmu, proto brněnskou pobočku vřele doporučuji, určitě budete spokojení.

Ještě jednou všem, kteří se podíleli na výměně našich oken, srdečně děkuji.

Ivo Dvořák

 

leden 2019

realizace pobočky – RI OKNA Brno

pan Dvořák
Brno

Dobrý den,

děkuji. Rád Vaši firmu doporučíme dále. Dosavadní spolupráce probíhala bezproblémově.

S pozdravem

 

leden 2019

realizace pobočky – RI OKNA Brno

pan Lukáš
Brno

„Společnost RI okna doporučujeme. Rychlost zaslání cenové nabídky, ochota zodpovědět všechny naše dotazy – konkrétně moc doporučujeme brněnskou pobočku. Zaměření, podpis smlouvy a konečně i samotná montáž proběhla bez problémů. Stavíme novostavbu RD a už se těšíme, jak budeme okna i dveře každodenně používat. Přejeme mnoho spokojených zákazníků.“

Ještě jednou za vše děkujeme a přejeme pěkný den.

březen 2019

realizace pobočky – RI OKNA Brno

Lucka a Jarda Š.
Brno

S Vaší firmou jsem po Všech stránkách velice spokojená, určitě budu doporučovat známým a přátelům – ochota, vstřícnost, rychlost, trpělivost a rady, vše klape dle dohod.

Vyplněný dotazník přikládám a budu se těšit na další spolupráci (ještě je na našem domě co dodělávat).

Přeji krásné dny

A ještě jednou moc děkuji za vše

S pozdravem

 

březen 2019

realizace pobočky – RI OKNA Brno

paní Světlana
Lesní Hluboké

Z mojí strany je vše v pořádku. Pracovníci byli velmi rychlí, pečliví a snažili se dbát na to, aby neudělali moc velký nepořádek. Nemám snad ani jedinou výtku, což se moc často nestává 🙂

Mockrát děkuji za spolupráci a ať se Vaší firmě nadále daří.

listopad 2018

realizace pobočky – RI OKNA Brno

pan Roman
Brno