Praktické odkazy

Kontakt

Mám zájem o nabídku
zaslat poptávku

Ke stažení

Dotazník spokojenosti
vyplnit dotazník

Sledujte nás

RI OKNA
image-20

Servis a služby

Záruční servis

Při rozhodování o nových oknech a dveřích je důležité mít jistotu. S námi, společností RI OKNA a.s., máte tu jistotu. Naše produkty nabízí 5letou záruku, která začíná běžet v den předání díla. To znamená, že od tohoto data můžete očekávat bezplatné odstranění všech závad způsobených chybou výroby nebo montáže.

Vaše spokojenost je naší prioritou. V případě jakýchkoli problémů během záruční doby jednoduše kontaktujte naši centrálu ve Bzenci nebo prodejní místo, se kterým jste uzavřeli smlouvu. Oprávněné reklamace vyřizujeme rychle a efektivně, abychom zajistili Vaši plnou spokojenost.

S důvěrou ve spolehlivost našich produktů a služeb Vás zveme, abyste se připojili k mnoha spokojeným zákazníkům, kteří již využívají kvalitu a záruku, kterou poskytujeme.

Naše služby zákazníkům

Společnost RI OKNA je na trhu od roku 1994 a na podporu svých zákazníků nezapomíná, ani když jejich starší okna a dveře potřebují opravit či seřídit. S žádostí o radu, posouzení nebo opravu se obraťte na kterékoliv prodejní místo společnosti RI OKNA. Náš pracovník vás navštíví, vysvětlí způsob odstranění závady a sdělí cenu opravy.

Odborné poradenství při výběru

Základem spokojenosti s novými okny a dveřmi je správný výběr.

Nezávazná a bezplatná cenová nabídka

Abyste se mohli v klidu správně rozhodnout, ochotně vám zpracujeme cenovou nabídku.

Bezplatné zaměření

Důležitou podmínkou spolehlivé funkce oken a dveří je přesné zaměření stavebních otvorů, které zajistí naši pracovníci.

Odborná montáž

Jakmile jsou okna nebo dveře vyrobeny, upřesníme termín montáže. Poté okna a dveře přivezeme na dohodnutou adresu.

Záruční servis

Na okna a dveře společnosti RI OKNA poskytujeme 5-tiletou záruku.

Pozáruční servis

Naše okna a dveře se vyznačují velmi dlouhou životností. Je ale možné, že během této doby budou vyžadovat drobnou opravu nebo seřízení.

Webová poradna

Správná manipulace a pravidelná péče je základním předpokladem dlouhé životnosti oken. Přečtěte si o správném mytí, seřízení či výběru oken v naší poradně.

Objednejte si servis
Vašich oken

Objednejte si záruční či pozáruční servis vašich oken a náš zkušený servisní technik Vás přijede navštívit v domluvený termín.

Nejčastější dotazy

Z našich zkušeností již známe ty nejčastější dotazy našich zákazníků. Než se rozhodnete se svým dotazem obrátit na naší zákaznickou linku, projděte si níže sepsané odpovědi na ty nejčastější otázky.

Schopnost okenní nebo dveřní konstrukce zvukově izolovat místnost. Označuje se Rw, jednotkou je v decibel (dB). Podle ČSN se udává laboratorní hodnota. Skutečný útlum hluku je asi o 2–4 dB menší. Standardní dvojskla a trojskla mívají hodnotu Rw 30–32 dB. V případě potřeby lepší zvukové izolace (domů v rušné ulici nebo u železniční trati) lze útlum zvýšit použitím silnějších tabulí skla nebo speciálních protihlukových skel.

Sklo odolné vůči vyšší zátěži než běžné sklo. Prvním způsobem výroby je kalení. Zahřátím a prudkým ochlazením se do skla vnese napětí, které zvýší jeho mechanickou odolnost. Druhým způsobem je nalepení bezpečností folie mezi skleněné tabule. Pokud se sklo rozbije, nedojde k vysypání střepů.

Pohyblivá část okna sestávající z vlysu křídla a zasklení. Do rámu je okenní křídlo ukotveno závěsy, které mohou být přiznané (viditelné) nebo skryté.

Je tvořeno dvěma nebo třemi tabulemi skla, jejichž vzdálenost je vymezena distančním rámečkem. Prostor mezi tabulemi je vyplněn vysušeným vzduchem nebo vzácným plynem. Podle počtu skleněných tabulí rozlišujeme izolační dvojskla a trojskla.

Slouží k odvodu dešťové vody ze styku křídla s rámem a ze zasklené plochy.

Slouží k vizuálnímu členění okenní tabule. Příčky se vkládají mezi skla nebo připevňují na jeho povrch. Používají se především u renovací, kdy je třeba napodobit původní vzhled oken, nebo při architektonických záměrech, kdy okno není vhodné členit samotnými okenními profily.

Vymezuje mezeru mezi skleněnými tabulemi dvojskel a trojskel. Zlepšuje tepelně izolační vlastnosti okna – eliminuje vznik tepelného mostu v místě zasazení skel do křídla okna a snižuje riziko rosení mezi tabulemi.

Technologie broušení povrchu skla určená k dosažení matného nebo leštěného výbrusu různých šířek.