Praktické odkazy

Kontakt

Mám zájem o nabídku
zaslat poptávku

Ke stažení

Dotazník spokojenosti
vyplnit dotazník

Sledujte nás

RI OKNA
Ruka na okne

5 důvodů proč vsadit na kvalitu a zvolit si RI OKNA

Sháníte pro své nové bydlení okna, dveře, či posuvné systémy? Nevíte si rady s výběrem dodavatele? V tomto článku pro vás máme 5 důvodů, proč vsadit na kvalitu a spolehlivost, hodnoty, které provázejí značku RI OKNA již od našeho založení roku 1994.

Nejvyšší kvalita profilů

Vlajkovou lodí našeho produktového sortimentu jsou jednoznačně okna. Ty vyrobíme pouze z německých profilů značky VEKA, které jsou prověřené a certifikované stupněm nejvyšší kvality. Okna navíc vyrábíme přímo tady u nás v České republice, což vám zaručuje nejen vysokou kvalitu, ale také dostupnost a rychlost dodání!

Profesionální montáž

Všichni naši technici jsou proškolení, a hlavně certifikovaní profesionálové. To znamená, že montáž našich oken proběhne vždy bezproblémově, a okna vám tak několik let budou dělat radost a spolehlivě držet.

Poradíme vám

Nejste si jistí, jaký typ oken bude pro vaše bydlení či projekt nejvhodnější? S radostí vám poradíme vybrat to nejlepší řešení pro vás tak, aby okna svým designem co nejlépe podtrhla celkový vzhled. Nejde nám totiž o to být vidět, ale aby vám naše produkty dělali maximální radost. Bezplatná konzultace a nezávazná cenová nabídka jsou samozřejmostí, a jako bonus nabízíme i bezplatné zaměření oken!

Nevíte si rady? Obraťe se na nás. Rádi Vám poradíme

Záruka a pozáruční servis

Kromě toho, že na naše okna a dveře poskytujeme 5letou záruku, nabízíme kromě záručního i pozáruční servis! Přestože se naše produkty vyznačují velmi špičkovou kvalitou a dlouholetou životností, čas od času se může stát, že budou vyžadovat drobnou opravu či seřízení. V tom případě jsme tu pro vás.

Jsme vám blízko

Díky velmi husté síti regionálních prodejců jsme vám vždy nablízku. V České republice máme 6 značkových poboček a přes 100 prodejních míst! Kromě toho také exportujeme do Švýcarska, Itálie, Slovenska a Rakouska.

Proč VEKA

Zmínili jsme našeho dodavatele profilů VEKA. V čem jsou jeho profily ale vyjímečné?

Plastová okna a dveře z profilů třídy A totiž představují to nejlepší na současném trhu. To pro vás znamená efektivnější tepelnou izolaci, což vám samozřejmě ušetří náklady na vytápění. Tím ale benefity profilů třídy A nekončí, dále totiž nabízejí lepší protihlukovou ochranu, stejně tak jako lepší ochranu proti nezvaným hostům, a obecně i delší životnost. Profily třídy A mají garantovanou tloušťku stěn 3 mm a vynikající materiálové vlastnosti, kromě výše zmíněných například i stabilitu a pevnost rohů.

Plastová okna VEKA jsou tedy velice perspektivním řešením pro každý projekt, ať už novostavbu, či rekonstrukci. V nabídce je více než 1000 různých tvarů, takže se nestane, že byste si nevybrali.

Výjimečnost profilů společnosti VEKA dokládá nespočet výborných referencí, stejně jako její raketový růst z malého regionálního podniku v předního světového výrobce profilových systémů, působící na čtyřech kontinentech se 6500 zaměstnanci. VEKA je zkrátka zárukou kvality, a my jsme proto rádi, že vám s našimi produkty poskytujeme tu nejvyšší možnou.

Nevíte si rady? Obraťe se na nás. Rádi Vám poradíme

Související