Praktické odkazy

Kontakt

Mám zájem o nabídku
zaslat poptávku

Ke stažení

Dotazník spokojenosti
vyplnit dotazník

Sledujte nás

RI OKNA
RI_OKNA_story_big_skiareal_Malenovice_1

Skiareál Chata pod Lysou

V malebné chráněné krajinné oblasti přímo v srdci Beskyd se nachází penzion Chata pod Lysou. Je umístěna přímo ve ski areálu Malenovice, který leží v nadmořské výšce 520 – 720 m. n. m.

Penzion je využíván především v zimním období. Ráno se vzbudíte, sejdete ke sjezdovce a můžete si užívat zimní sporty. V penzionu si pak kdykoli během dne můžete udělat přestávku a nabrat nové síly. Restaurace je dále určena především také lyžařům, kteří se potřebují najíst či zahřát bombardinem.

V zimě i v létě

Penzion otevřen i v létě, protože tato lokalita vybízí k velkému množství zajímavých aktivit a výletů. Chata pod Lysou je též hojně využívána k pronajmutí pro firemní akce a rodinné oslavy.

Na úbočí ski areálu

Ski areál v obci Malenovice je nyní jedno z nejznámějších lyžařských středisek v Beskydech, tzv. „Na Staškově“. Nacházejí se zde tři lyžařské vleky a sjezdovky všech stupňů obtížnosti včetně té nejvyšší, která potěší náročné lyžaře, i nejnižší, a proto je místo díky tamějšímu terénu je vhodné i pro lyžařské kurzy a rodiny s malými dětmi. Areál je navíc dobře dostupný autem.

Po převzetí Ski areálu Malenovice soukromými vlastníky a zároveň nadšenci do zimních sportů na došlo k rekonstrukci svahu. Areál je kromě tří vleků vybaven umělým zasněžováním, večerním osvětlením. Platit zde můžete i bezkontaktní kartou. 

Ze staré roubenky luxusní apartmány

Zrekonstruována byla stará bouda, kde nyní stojí penzion „Chata pod Lysou“. Dřevěné fasádní obklady v teplé oranžové barvě s dřevěnými okny dodávají stavbě moderní ráz a zároveň neruší překrásnou horskou scenerii a dobře zapadá do malebného beskydského prostředí. Speciální ošetření dřeva zaručuje dlouhou životnost i v horských podmínkách.

Od r. 2017 se zde můžeme těšit z pohodlných pokojů a krásných koupelen i čisté restaurace s širokou nabídkou nápojů na žízeň i na zahřátí a klasickými horskými jídly, která přes chuť i čich posilují atmosféru místa.

RI magazín našich referencí

Příběh společnosti RI OKNA, produktové katalogy, příběhy z realizací – vše na jednom místě.

Další reference