Praktické odkazy

Kontakt

Mám zájem o nabídku
zaslat poptávku

Ke stažení

Dotazník spokojenosti
vyplnit dotazník

Sledujte nás

RI OKNA

Proč plastohliníková okna a dveře

U plastohliníkových oken jsou prémiové profily VEKA z vnější části pokryty hliníkem pro vyšší odolnost proti povětrnostním vlivům. Hliník dodává plastovému oknu z exteriérové části atraktivní moderní vzhled a prodlužuje životnost okna s minimálními nároky na údržbu. Kombinace těchto dvou materiálů navíc zaručuje perfektní tepelnou a protihlukovou izolaci.

Architektonické možnosti 

Vyrábíme okna v jakémkoli tvaru i velikosti, dokážeme vypracovat i atypická zadání. Nabízíme klasické profily VEKA® SOFTLINE 70 AD, VEKA® SOFTLINE 82 AD, které jsou z vnější strany opláštěny hliníkovým klipem, či systémy zdvižně posuvných dveří VEKASLIDE, ALPHALINE 90 a všechny systémy profilů VEKA 70 mm. Ručíme za kvalitu oken díky důkladnému dodržování technologických postupů za využití nejmodernějších technologií.

Široká variabilita barev

U vnějšího hliníkového opláštění máme téměř neomezené možnosti úpravy od práškového lakování ve všech odstínech RAL po eloxování. V závislosti na individuálních požadavcích jsou možná i vícebarevná řešení. Při pohledu z interiéru zůstat bílé či foliované ve vybrané barvě anebo dekoru dřeva.

Možnost renovace

Případná poškození povrchu (škrábance, skvrny) je možné poměrně jednoduše opravit. V případě větších závad lze do značné míry truhlářskými postupy rekonstruovat i celé okno. Na hliníkové opláštění nabízíme retušovací sady s příslušnou barvou Vámi zvoleného opláštění.

Jak se správně starat o plastohliníková okna?

Pravidelná a správná údržba nového okna ovlivňuje jeho vzhled i funkčnost. Zjistěte, jak novým oknům můžete prodloužit životnost v několika jednoduchých krocích.