Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994

VCHODOVÉ DVEŘE

Vstupní domovní dveře jsou branou do vašeho soukromí, a plní tedy nejen estetickou, ale i bezpečnostní funkci. Vchodové dveře pro rodinné domy vyrábíme z plastu, hliníku, dřeva i dřevohliníku. Můžete si vybrat jednokřídlé i dvoukřídlé vchodové dveře ve standardních i nestandardních rozměrech.

K dispozici je bohatá škála barevných odstínů a dekorů. Dodáme různé typy prahů vč. prahů pro pohodlný bezbariérový vstup. Vybírat můžete z mnoha dveřních výplní, klik a dalších doplňků. Vnější domovní dveře osazujeme vysoce kvalitním a spolehlivým kováním předních evropských výrobců.

Nabídka vchodových dveří pro rodinné domy

Plastové vchodové dveře

Plastové vstupní dveře vynikají minimálními nároky na údržbu a velmi výhodnou cenou. Vybírat můžete z bohaté škály barev a dekorů např. s imitací hliníku nebo dřeva. 

Hliníkové vchodové dveře

Výhodou hliníkových vstupních dveří je značná tvarová stabilita, pevnost a z nich plynoucí odolnost vůči opotřebení a poškození. Hliník je velmi odolný i vůči počasí a přitom nevyžaduje žádnou speciální údržbu.

Dřevěné EURO vchodové dveře

Dřevěné vstupní dveře nabízejí jedinečný přírodní design a vynikající tepelnou izolaci. Oba parametry lze výrazně ovlivnit volbou konkrétního dřeva. Vzhled lze dokonale sladit se stylem stavby díky tvarové variabilitě profilů a široké nabídce přírodních lazur i laků.

Dřevohliníkové vchodové dveře

Opláštěním vnější strany dřevěných vchodových dveří dosáhneme vyšší odolnosti vůči povětrnostním vlivům, nižších nároků na údržbu a výrazného prodloužení životnosti. Zlepší se i vlastní tepelně izolační vlastnosti dřeva. 

 

Nabídka vstupních vchodových dveří do bytových domů a paneláků 

Vyrábíme kvalitní a bezpečné vchodové dveře do bytových, zejména panelových domů. Jedná se o vstupní dveře do společných prostor bytovek a paneláků, nikoliv o dveře do bytů. Vchodové dveře mohou být z plastu, hliníku, dřeva i dřevohliníku. Z důvodu extrémní zátěže a rizika neúmyslného i úmyslného poškození doporučujeme především hliníkové vstupní dveře. Vyznačují se vysokou pevností, odolností proti deformacím i vlivu počasí. Nároky na údržbu jsou prakticky nulové. 

Obvyklou výplní hliníkových vstupních portálů je sklo. Můžete volit běžné, nebo bezpečnostní sklo, které lépe vzdoruje škrábancům a pokusům o rozbití. Lze volit i pevnou, neprůhlednou výplň. Vyhovíme jakékoliv představě projektanta o konfiguraci křídel, o madlech a klikách. Dveře vybavíme potřebnými typy zámků, automatických zavíračů, zvonkových tabel a poštovních schránek.

 

Kontaktujte nás se svojí poptávkou