Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994


Plastové vchodové dveře

Pro výrobu plastových vchodových dveří používáme robustní, speciálně vyztužené profily s výbornou tvarovou stabilitou a dlouhou životností. Pro výplň dveří můžete vybrat standardní, bezpečnostní či dekorativně-ornamentální skla nebo pevné výplňové desky. Cenově nejdostupnější jsou vakuově lisované plastové desky, stálobarevné a nenáročné na údržbu. O něco dražší výplňové desky z lisované syntetické pryskyřice jsou pevné, tvrdé a dobře odolávají dešti, mrazu i slunečním paprskům.

RI TREND LINE 2D

RI Line ® RI TREND Line 2D

Tepelná izolace Udaž 1,1 W/m2.K
Dvojsklo a trojsklodvojsklo, trojsklo, výplň
KováníSiegnia AUBI®
Stavební hloubka rámu70 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant70 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)78/ 125/ 174,5
Barvastandard / REN
Počet těsnění2
Určenívšechny typy staveb
Počet komor3 rám + 3 křídlo

Řada TREND Line zahrnuje kvalitní profily za velmi příznivou cenu. Díky dorazovému těsnění, které se hodí převážně do zástavby vyniká lepší spárovou průvzdušností a příjemnějším vnitřním klimatem. Pokud si vyberete zasklení dvojsklem nebo trojsklem, standardně je dostanete s tepelným rámečkem Ug až 0,5 W/m2.K. Pokud se rozhodnete pro plnou výplň, pak si můžete vybrat z nabízených výplní Perito.

Streamline 76

Salamander ® Streamline 76

Tepelná izolace Udaž 0,93 W/m2K
Prostup tepla rámu1,3 W/m2K
Dvojsklo a trojsklodvojsklo, trojsklo, výplň
KováníKFV®
Stavební hloubka rámu76 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant76 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)85/ 130/ 170
Barvastandard / REN
Počet těsnění2
UrčeníVšechny typy staveb
Počet komorRÁM 5 komor / KŘÍDLO 4 komory

Plastový systém Streamline díky pětikomorové konstrukci a dorazovému těsnění zajišťuje optimální řešení a tepelnou pohodu v interiéru. Dveře jsou odolné vůči zašpinění a poškození způsobené povětrnostními vlivy. Pokud si vyberete zasklení dvojsklem nebo trojsklem, standardně vyrábíme s tepelným rámečkem Ug až 0,63 W/m2.K. Skla nabízíme standardní, bezpečnostní nebo ornamentální. Pokud se rozhodnete pro plnou výplň, pak si můžete vybrat z nabízených výplní Perito.

Zobrazit technický výkres

VEKA SOFTLINE 82 MD

VEKA® SOFTLINE 82 MD

Tepelná izolace Udaž 0, 85 W/m2K
Prostup tepla rámu0, 92 W/m2K
Dvojsklo a trojsklodvojsklo, trojsklo, výplň
KováníKFV®
Stavební hloubka rámu82 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant82 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)83/ 125/ 175
BarvaVeka vzorník
Počet těsnění3
Určenívšechny typy staveb
Počet komor RÁM 7 komor / KŘÍDLO 5 komor

Plastový systém Softline zaručuje úsporu nákladů za energie, výborné stabilní i konstrukční vlastnosti. Tyto dveře jsou vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy. Díky středovému těsnění je zajištěna maximální těsnost. Pokud si vyberete zasklení dvojsklem nebo trojsklem, standardně vyrábíme s tepelným rámečkem Ug až 0,5 W/m2.K. Pokud se rozhodnete pro plnou výplň, pak si můžete vybrat z nabízených výplní Perito. Profil třídy A.

Zobrazit technický výkres

VEKA SOFTLINE 82 MD AluClip

VEKA ® SOFTLINE 82 MD AluClip

Tepelná izolace Udaž 0, 86 W/m2K
Prostup tepla rámu0, 92 W/m2K
Dvojsklo a trojsklodvojsklo, trojsklo, výplň
KováníKFV®
Stavební hloubka rámu87 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant83 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)86/ 126/ 179
BarvaVeka vzorník/ RAL
Počet těsnění3
Určenívšechny typy staveb
Počet komor RÁM 7 komor / KŘÍDLO 5 komor

Plastový systém Softline zaručuje úsporu nákladů za energie, výborné stabilní i konstrukční vlastnosti. Tyto dveře jsou vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy. Díky středovému těsnění je zajištěna maximální těsnost. Pokud si vyberete zasklení dvojsklem nebo trojsklem, standardně vyrábíme s tepelným rámečkem Ug až 0,5 W/m2.K. Pokud se rozhodnete pro plnou výplň, pak si můžete vybrat z nabízených výplní Perito. Hliníkové opláštění zajišťuje zvýšenou odolnost profilu, nenáročnou údržbu a téměř neomezený barevný výběr klipu. Profil třídy A.

 

Plastové dveře spojují vynikající tepelně izolační vlastnosti a dostatečnou pevnost s výhodnou pořizovací cenou.

Zasklení vchodových dveří

Všechny pevné výplně lze v různém poměru ploch kombinovat se zasklením nejrůznějších tvarů. Podle nároků na tepelně izolační vlastnosti můžete volit dvojskla nebo trojskla. Povrch skla může být hladký, a tedy průhledný. Pokud je průhled dveřmi nežádoucí, vyberte si pískované sklo nebo některou z mnoha druhů ornamentálních skel. K dispozici jsou i speciální bezpečnostní skla se zvýšenou odolností vůči mechanickému poškození.

Plná výplň

 

Bezpečnostní sklo

 

Ornamentální sklo

 

Standardní sklo

 

Ostatní zasklení

 

Barvy

Prohlédněte si nejoblíbenější varianty našich zákazníků a vyberte si i vy! Vzorník barev naleznete zde.

Dveřní výplně

Druh dveřní výplně určuje vzhled, tepelně izolační i bezpečnostní vlastnosti dveří. Pevné výplně lze kombinovat se skleněnými tabulemi různých velikostí, tvarů a povrchů. Dveřní výplně odebíráme od špičkového výrobce Perito. V naší nabídce naleznete široký výběr plastových či hliníkových dveřních výplní. Celou nabídku naleznete na speciální stránce s kompletní nabídkou dveřních výplní.

 

Kontaktujte nás se svojí poptávkou