Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994

Plastová okna a dveře na míru

Vyrábíme plastová okna a dveře různých typů pro všechny typy staveb i rekonstrukcí. Dodáme vám klasická i francouzská okna otevíravá, výklopná i posuvná, balkonové, terasové i vstupní dveře.

Klíčovou výhodou našich plastových oken a dveří je přesnost, spolehlivost a vynikající tepelně izolační vlastnosti, které vyhoví i pasivnímu energetickému standardu. Díky dokonale zvládnuté výrobě je dokážeme nabídnout za velmi příznivou cenu.


Nabídka plastových oken

Plastová klasická okna

Okna běžných rozměrů s otevíravými a výklopnými křídly

Plastová franc. okna

Okna velkých rozměrů, které slouží i ke vstupu do zahrady či na terasu

Plastová posuvná okna

Okna s posuvem, která šetří místo a usnadňují manipulaci

Nabídka plastových dveří

Plastové vchodové dveře

Bezpečné a odolné dveře na vstupu do vašeho domu

Plastové dveře na balkon / terasu

Dveře určené ke vstupu na balkon nebo terasu

 


Kvalita plastových oken a dveří

Zaručeně česká okna vyrábíme od roku 1994 v našem bzeneckém závodě, jednom z nejmodernějším v Evropě. Vysokou kvalitu výrobků se značnou RI OKNA oceňují nejen na domácím, ale i slovenském, rakouském, německém, nizozemském a italském trhu. Díky plné automatizaci a vysoké produktivitě práce dokážeme i nejlevnější typy oken a dveří vyrobit v nadprůměrné kvalitě.

Profily

Okna a dveře vyrábíme z německých profilů SALAMANDER® a vlastních profilů RI Line®. Všechny profily se vyznačují (ve svých cenových kategoriích) nadstandardní tvarovou pevností a izolačními schopnostmi.

Zákazníci si nejvíce oblíbili špičkový profil SALAMANDER BluEvolution 82 MD a cenově velmi výhodný RI TREND Line 3D. Oba jsou dostupné pro všechny druhy našich oken a dveří v nejrůznějších tvarech a rozměrech.

Design a příslušenství

Plastová okna rozhodně nemusí být jenom bílá. Můžete vybírat z mnoha dekorů imitujících dřevo nebo kov. Máme připravenu i bohatou nabídku příslušenství, klikami počínaje a žaluziemi konče.

Údržba

Plastové profily mají minimální nároky na údržbu. Postačí občasné umytí vodou s běžnými čisticími prostředky.

Uvažujete o plastových oknech nebo dveřích?

Rádi se vám budeme věnovat! Vysvětlíme rozdíly mezi jednotlivými typy, objasníme technické detaily, zodpovíme otázky a doporučíme optimální řešení. Řekneme vám, jak zakázka probíhá, zdarma zaměříme váš byt či dům a připravíme přehlednou a nezávaznou kalkulaci.

Fotogalerie realizací - Plastová okna a dveře

Kontaktujte nás se svojí poptávkou