Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994

Hliníkové vchodové dveře

Mechanické vlastnosti hliníku propůjčují vstupním dveřím mimořádnou odolnost vůči poškození, častému používání i klimatickým vlivům. Vybrané typy profilů s doplňkovým těsněním a přerušeným tepelným mostem vykazují velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Vzhled dveří můžete libovolně utvářet co do tvaru, konfigurace křídel, vzhledu zasklení a barevnosti. Podle požadavků zákazníka používáme standardní nebo bezpečnostní zasklení hladkým nebo ornamentálním sklem. K dispozici jsou také hliníkové vchodové dveře s neprůhlednými panely o tloušťce 13–61 mm.

Obrovskou výhodou hliníkových vstupních dveří jsou minimální nároky na údržbu a extrémně dlouhá životnost. Dveře jsou standardně vybaveny těsněním ze syntetické pryže (EPDM) a 20 mm vysokým prahem. Na přání je doplníme kvalitním kováním předních evropských výrobců, doplňkovými bezpečnostními prvky, zvonkovými tably, automatickými zavírači a dalšími užitečnými doplňky.

K hliníkovým dveřím si u nás vyberete i hliníková okna ve stejném provedení

PONZIO®
PT 50

PT 50
Tepelná izolace Ud
Dvojsklo a trojsklojednosklo, dvojsklo, neprůhledný panel
Protihlukové34 dB
Stavební hloubka rámu52 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant52 mm
BarvaRAL a dekory hliníku
Počet těsnění2 (s prodlouženou životností EPDM)
Určeníkanceláře, pokladní boxy a dělící stěny
Počet komor1

Tento profilový systém bez tepelné izolace je určen především pro tvorbu vnitřních konstrukcí jako jsou -kanceláře, pokladní boxy, dělící stěny apod. Používá se rovněž k výrobě posuvných dveří. Zasklení je možné jedno nebo dvojsklem, nabízíme taktéž ornamentální skla nebo neprůhledné panely. Práh je standardně vysoký 20 mm. Maximální rozměry jednokřídlé konstrukce jsou 1250 x 2400 mm, dvoukřídlé 2400 x 2400 mm. Na přání lze doplnit bezpečnostními prvky, zvonkovými tably, automatickými zavírači a dalšími užitečnými doplňky.

PONZIO®
PE 78 N / PE 78 N+

PE 78 N / PE 78 N+
Tepelná izolace Ud1,0 - 1,5 W/m2.K
Dvojsklo a trojsklodvojsklo, trojsklo, výplň
Stavební hloubka rámu78 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant78 mm
BarvaRAL a dekory hliníku
Počet těsnění2 (s prodlouženou životností EPDM)
UrčeníRodinné domy
Počet komor3

Tento systém je díky speciálnímu odizolování vybraných částí (uzavřená komora pod sklem, vyplnění komory tepelného mostu izolační vložkou) jedním z nejvíce energeticky účinných. Designový povrch výplně se bude odvíjet od Vámi zvoleného typu skla nebo panelu. Maximální rozměry konstrukcí u jednokřídlé varianty 1400 x 2500 mm, dvoukřídlá varianta 2500 x 2500mm. Hloubka zasklení 23 - 61 mm. Systém je vhodný především pro rodinné domy.

PONZIO®
PE 78 N HI

PE 78 N HI
Tepelná izolace Ud1,0 - 1,4 W/m2.K
Dvojsklo a trojsklodvojsklo, trojsklo, výplň
Stavební hloubka rámu78 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant78 mm
BarvaRAL a dekory hliníku
Počet těsnění2 (s prodlouženou životností EPDM)
UrčeníObjekty s maximálními požadavky na tepelně izolační vlastnosti
Počet komor3

Tento systém je jedním z nejvíce energeticky účinných řešení díky speciálnímu odizolování vybraných částí (uzavřená komora pod sklem, vyplnění komory tepelného mostu izolační vložkou). Zasklení/Výplně dvojsklem či trojsklem, ornamentálním sklem nebo neprůhlednými panely o tloušťce 23–61 mm. Maximální rozměry konstrukcí jednokřídlých jsou 1400 x 2500 mm, dvoukřídlých 2500 x 2500 mm.

PONZIO®
PE 78 EI DesignLine

Tepelná izolace Ud1,9 W/m2K
Dvojsklo a trojsklodvojsklo, trojsklo, neprůhledný panel
Bezpečnostníprotipožární
Stavební hloubka rámu78 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant78 mm
BarvaRAL
Počet těsnění2
Určeníkomerční objekty ( EI 30 a EI 60, EI 120)
Počet komor3

Tento protipožární systém je vhodný pro vnitřní i vnější stěny. Požární odolnost a kouřová neprůchodnost jsou zajištěny pomocí sádrových nebo silikonových vložek v profilu. Požární odolnost systému je EI 15, EI 30, EI 60 nebo pro fixní pole dle normy EI 120. Maximální rozměr jednokřídlé konstrukce je 1400 x 2400 mm, dvoukřídlé 2400 x 2400 mm. Práh je standardně vysoký 20 mm.

 

Hliníkové vchodové dveře jsou ideální volbou při vysokých nárocích na odolnost vůči poškození i design. Hodí se jak pro rodinné, tak pro bytové domy.

Zasklení vchodových dveří

Všechny pevné výplně lze v různém poměru ploch kombinovat se zasklením nejrůznějších tvarů. Podle nároků na tepelně izolační vlastnosti můžete volit dvojskla nebo trojskla. Povrch skla může být hladký, a tedy průhledný. Pokud je průhled dveřmi nežádoucí, vyberte si pískované sklo nebo některou z mnoha druhů ornamentálních skel. K dispozici máme i speciální bezpečnostní skla se zvýšenou odolností vůči mechanickému poškození.

Plná výplň

 

Bezpečnostní sklo

 

Ornamentální sklo

 

Standardní sklo

 

Ostatní zasklení

 

Dveřní výplně

Druh dveřní výplně určuje vzhled, tepelně izolační i bezpečnostní vlastnosti dveří. Pevné výplně lze kombinovat se skleněnými tabulemi různých velikostí, tvarů a povrchů. Dveřní výplně odebíráme od špičkového výrobce Perito. Celou nabídku naleznete na speciální stránce s kompletní nabídkou dveřních výplní.

Barvy

 Prohlédněte si nejoblíbenější varianty našich zákazníků a vyberte si i vy! Vzorník barev naleznete zde.

Kontaktujte nás se svojí poptávkou