Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994

Dřevěné vchodové dveře

Vynikající izolační vlastnosti předurčují dřevěné vstupní dveře k použití i v nízkoenergetických a pasivních domech. Výběr kvalitních dřev a pečlivé zpracování zaručuje výbornou stabilitu rámu a dlouhodobě spolehlivou funkčnost. Design dveří lze libovolně utvářet co do členění, povrchových řešení a výplní. Můžete požadovat jakýkoliv tvar, plochu i typ zasklení. Vyrobíme pro vás celoprosklené dveře vybavené bezpečnostním nebo ornamentálním sklem, plné panelové dveře i nesčetné množství variant skla a pevné výplně. Ochranu povrchu a dokonalý vzhled dřeva zajistí krycí laky nebo přírodní lazury mnoha barev a odstínů.

Dřevěné vchodové dveře jsou vybaveny účinným těsněním a hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem. Na výběr máme několik variant bezpečnostního uzamykání (dveřních rozvor) a mnoho dveřních klik a madel, dveřních zavíračů, elektrických zámků, speciálních čteček na motorické otevírání dveří, panikových zámků apod.

K dřevěným dveřím si u nás vyberete i dřevěná eurookna ve stejném provedení

RI WOOD ®
REAL 78 DOOR

REAL 78 DOOR
Tepelná izolace Udaž 1,1 W/m2K
Prostup tepla rámu1,7 W/m2K
Protihlukové32 dB
KováníMACO® Protect
Stavební hloubka rámu78 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant78 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)78/ 56/ 140,153,167
Barvapřírodní lazury
Počet těsnění2
UrčeníStandardní zděné rodinné domy

Řada dřevěných dveří REAL vyniká řemeslnou zručností spojenou s moderní technologií výroby a spolehlivě splňuje nároky na energeticky úsporné bydlení. K odolnosti našich dřevěných dveří přispívá unikátní povrchová úprava, která zaručuje mnohaletou funkčnost. Dveře jsou vhodné jak do novostaveb, tak i rekonstrukcí. Stavební hloubka umožňuje zasklení 24 – 40 mm dvojsklem nebo trojsklem, případně vyplnit panelem. Dveře jsou standardně vybaveny vícebodovou rozvorou s bezpečnostními trny a klikou s ochranou proti odvrtání. Dveře se vyznačují také hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem a dvojitým dorazovým těsněním. Dveře je možné upravit na bezbariérové. Dřeviny – smrk, borovice, modřín, dub nebo exotické meranti. Okapnice – bílá, bronz, tmavě hnědá, stříbrná, RAL nástřik. Silikon – transparentní. Těsnění – bílá, hnědá, šedá.

Zobrazit technický výkres

RI WOOD ®
PREMIUM 92 DOOR

PREMIUM 92 DOOR
Tepelná izolace Udaž 0,74 W/m2K
Prostup tepla rámu1,0 W/m2K
Protihlukové32 dB
KováníMACO® Protect / ROTO®
Stavební hloubka rámu92 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant92 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)78/ 140/ 177
Barvapřírodní lazury
Počet těsnění2
Určenístandardní i nízkoenergetické

Řada dřevěných dveří REAL vyniká řemeslnou zručností spojenou s moderní technologií výroby a spolehlivě splňuje nároky na energeticky úsporné bydlení. Dveře jsou vhodné jak do novostaveb, tak i rekonstrukcí. Stavební hloubka umožňuje zasklení 40 – 50 mm trojsklem, případně vyplnit panelem. Dveře jsou standardně vybaveny vícebodovou rozvorou s bezpečnostními trny a klikou s ochranou proti odvrtání. Dveře se vyznačují také hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem a dvojitým dorazovým těsněním. Dveře je možné upravit na bezbariérové. Dřeviny – smrk, borovice, modřín, dub nebo exotické meranti. Okapnice – bílá, bronz, tmavě hnědá, stříbrná, RAL nástřik. Silikon – transparentní. Těsnění – bílá, hnědá, šedá.

 

Dřevěné vchodové dveře dokonale vyhoví nejnáročnějším požadavkům na moderní design staveb a nízkou spotřebu energií.

Zasklení vchodových dveří

Všechny pevné výplně lze v různém poměru ploch kombinovat se zasklením nejrůznějších tvarů. Podle nároků na tepelně izolační vlastnosti můžete volit dvojskla nebo trojskla. Povrch skla může být hladký, a tedy průhledný. Pokud je průhled dveřmi nežádoucí, vyberte si pískované sklo nebo některou z mnoha druhů ornamentálních skel. K dispozici jsou i speciální bezpečnostní skla se zvýšenou odolností vůči mechanickému poškození.

Plná výplň

 

Bezpečnostní sklo

 

Ornamentální sklo

 

Standardní sklo

 

Ostatní zasklení

 

Dveřní výplně

Druh dveřní výplně určuje vzhled, tepelně izolační i bezpečnostní vlastnosti dveří. Pevné výplně lze kombinovat se skleněnými tabulemi různých velikostí, tvarů a povrchů. Dveřní výplně odebíráme od špičkového výrobce Perito. V naší nabídce naleznete široký výběr plastových či hliníkových dveřních výplní. A také výplně z HPL desek. Celou nabídku naleznete na speciální stránce s kompletní nabídkou dveřních výplní.

Kontaktujte nás se svojí poptávkou