Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994

Dřevěná okna a dveře na míru

Vyrábíme dřevěná okna a dveře pro stavby i rekonstrukce všech typů a energetických standardů. Můžete si objednat okna běžných rozměrů i okna francouzská v tradiční nebo posuvné podobě. Dodáme i terasové a balkonové nebo vchodové dveře.

Naše dřevěná okna vynikají vysokou úrovní řemeslného zpracování a excelentními tepelně izolační vlastnostmi. To je předurčuje k použití i na stavbách pasivních domů. Pro svůj přírodní vzhled a dlouhou životnost jsou oblíbenou volbou zejména pro rodinné domy, chaty a chalupy. Nevyrábíme kastlíková okna ani repliky oken na historických budovách.


Nabídka dřevěných oken

Dřevěná klasická okna

Okna běžných rozměrů s otevíravými a výklopnými křídly

Dřevěná franc. okna

Okna velkých rozměrů, které slouží i ke vstupu do zahrady či na terasu

Dřevěná posuvná okna

Okna s posuvem, která šetří místo a usnadňují manipulaci

Nabídka dřevěných dveří

Dřevěné vchodové dveře

Krásné a odolné vstupní dveře do vašeho domu

Dřevěné dveře na balkon / terasu

Dveře určené ke vstupu na balkon nebo terasu

 


Kvalita dřevěných oken a dveří

Okna a dveře ze dřeva vyrábíme v Příboře. Díky vysokému stupni automatizace a léta zdokonalovaným výrobním procedurám dosahujeme nadstandardní kvality při velmi solidních prodejních cenách. Naše výrobky si oblíbili čeští, slovenští i rakouští zákazníci.

Profily

Ke konstrukci rámů a křídel používáme profily vlastní konstrukce. Vyrábíme je z několika druhů dřev, které se navzájem mírně liší v tepelně izolačních vlastnostech, statické pevnosti a samozřejmě vzhledu.

Při výrobě eurooken je povrch ošetřen kvalitním nátěrem. Pro zvýšení odolnosti oken a dveří vůči povětrnostním podmínkách a mechanickému poškození lze vnější stranu oken opatřit speciálním hliníkovým krytem. Pak mluvíme o oknech dřevohliníkových. Brzy vám představíme novinku na českém trhu – hybridní okna s tvarově naprosto stabilním hliníkovým rámem a celodřevěným povrchem.

Profily lze použít pro všechny typy, rozměry a tvary oken a dveří.

Design a příslušenství

Struktura dřeva je působivá sama o sobě. Barevný odstín můžete ovlivnit paletou barev různých lazur nebo krycím nátěrem v mnoha odstínech RAL. Špičkové výrobky osazujeme špičkovým kováním předních evropských výrobců. Představíme vám i rozmanitou nabídku příslušenství a stínicí techniky.

Údržba

Starosti s údržbou dřevěných rámů do značné míry eliminuje vysoce kvalitní povrchová úprava, kterou má u nás na starosti lakovací robot. Povrch dřeva tak stačí dvakrát ročně očistit prostředkem, který vám doporučí naši pracovníci. S obnovou nátěru je třeba počítat jednou za několik let.

Uvažujete o dřevěných oknech nebo dveřích?

Neváhejte nás požádat o radu! Provedeme vás nabídkou různých typů, vysvětlíme nejasnosti a společně najdeme to nejlepší řešení. Popíšeme vám průběh zakázky, která začíná bezplatným zaměřením vašeho domu nebo bytu. Pak připravíme bezplatnou kalkulaci. Zdarma je doprava hotových výrobků na místo montáže.

Fotogalerie realizací

Dřevěná eurookna a dveře

Dřevohliníková okna a dveře

Kontaktujte nás se svojí poptávkou