Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994
Volejte zdarma: 800 746 562

Vchodové dveře do rodinných domů

Vstupní domovní dveře jsou branou do vašeho soukromí, a plní tedy nejen estetickou, ale i bezpečnostní funkci. Vchodové dveře pro rodinné domy vyrábíme z plastu, hliníku, dřeva i dřevohliníku.

Můžete si vybrat jednokřídlé i dvoukřídlé vchodové dveře ve standardních i nestandardních rozměrech.

Materiál, design i barevnost sladíme s použitými okny či balkonovými dveřmi.

K dispozici je bohatá škála barevných odstínů a dekorů. Dodáme různé typy prahů vč. prahů pro pohodlný bezbariérový vstup. Vybírat můžete z mnoha dveřních výplní, klik a dalších doplňků. Vnější domovní dveře osazujeme vysoce kvalitním a spolehlivým kováním předních evropských výrobců.

Naše nabídka vchodových dveří pro rodinné domy

Plastové vchodové dveře

Plastové vstupní dveře vynikají minimálními nároky na údržbu a velmi výhodnou cenou. Vybírat můžete z bohaté škály barev a dekorů např. s imitací hliníku nebo dřeva. Vyšší nároky splňují kvalitní německé profily SALAMANDER nebo vybrané profily z řady RI Line.

Hliníkové vchodové dveře

Výhodou hliníkových vstupních dveří je značná tvarová stabilita, pevnost a z nich plynoucí odolnost vůči opotřebení a poškození. Hliník je velmi odolný i vůči počasí a přitom nevyžaduje žádnou speciální údržbu.

 

Dřevěné EURO vchodové dveře

Dřevěné vstupní dveře nabízejí jedinečný přírodní design a vynikající tepelnou izolaci. Oba parametry lze výrazně ovlivnit volbou konkrétního dřeva. Vzhled lze dokonale sladit se stylem stavby díky tvarové variabilitě profilů a široké nabídce přírodních lazur i laků.

Dřevohliníkové vchodové dveře

Opláštěním vnější strany dřevěných vchodových dveří dosáhneme vyšší odolnosti vůči povětrnostním vlivům, nižších nároků na údržbu a výrazného prodloužení životnosti. Zlepší se i vlastní tepelně izolační vlastnosti dřeva. 

Kontaktujte nás se svojí poptávkou