Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994

Služby


1. Odborné poradenství při výběru

Základem spokojenosti s novými okny a dveřmi je správný výběr. Každá stavba je individuální, a vyžaduje individuální posouzení. Je nutno vybrat materiál, zvolit profil odpovídající nárokům na tepelně izolační a další mechanické vlastnosti, barvy, dekory, doplňky atd.

Naši pracovníci jsou dostatečně erudovaní, aby vám na vaše otázky srozumitelně odpověděli a doporučili ideální řešení. Svůj projekt můžete osobně projednat s našimi pracovníky na více než 100 prodejních místech společnosti RI OKNA v ČR a SR nebo telefonicky na informační lince číslo 800 746 562. Potřebné informace rádi dodáme i vašemu projektantovi nebo architektovi.

2. Nezávazná a bezplatná cenová nabídka

Abyste se mohli v klidu správně rozhodnout, ochotně vám zpracujeme cenovou nabídku. K zadání svých požadavků použijte podrobný, nebo stručný poptávkový formulář. Podrobná poptávka je určena klientům nebo projektantům, kteří mají jasno v technických parametrech jednotlivých oken a dveří a požadují přesnou cenu svého záměru. Stručná poptávka slouží klientům, kteří si chtějí svou představu upřesnit konzultací s našimi odborníky.

V prvním případě obdržíte podrobnou a přehlednou cenovou nabídku emailem, ve druhém nejprve vaše potřeby a požadavky telefonicky upřesníme.

Cenové nabídky jsou bezplatné a nezávazné a zpracováváme je do 48 hodin.

3. Bezplatné zaměření

Důležitou podmínkou spolehlivé funkce oken a dveří je přesné zaměření stavebních otvorů, které zajistí naši pracovníci. Zaměření na vás neklade žádné požadavky, kromě zpřístupnění domu nebo bytu. Zaměření je rychlé a bezplatné.

Více informací o zaměření stavby

4. Odborná montáž

Jakmile jsou okna nebo dveře vyrobeny, upřesníme termín montáže, okna a dveře přivezeme na dohodnutou adresu. Nejprve demontujeme stará okna nebo dveře, který pak ekologicky zlikvidujeme. Do uvolněných stavebních otvorů pečlivě zasadíme nová okna a dveře, zapravíme špalety a osadíme parapety. Namontujeme vybrané doplňky a vše pečlivě seřídíme. Místo uklidíme, vysvětlíme vám obsluhu, předáme návod k použití a sepíšeme protokol o předání díla.

Základní informace o montáži

Podrobnější informace o průběhu montáže a požadavcích na vaši součinnost pak najdete v článku poradny

Jak se připravit na montáž

5. Záruční servis

Na okna a dveře společnosti RI OKNA poskytujeme 5letou záruku. V případě výskytu vad se obraťte se na prodejní místo nebo nás kontaktujte zde.

6. Pozáruční servis

Okna a dveře společnosti RI OKNA se vyznačují velmi dlouhou životností. Je ale možné, že během této doby budou vyžadovat drobnou opravu nebo seřízení. V takovém případě se obraťte na pracovníky kteréhokoliv prodejního místa; ochotně vám vyjdou vstříc.