Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994

Co o nás řekli naši klienti?

Rodinné domy

,,Chtěli bychom poděkovat za kvalitně provedenou výměnu oken v našem rodinném domě. Zakázku realizovala montážní skupina pana Martina Luckého a pan Libor Bartošík. Práci provedli profesionálně a jejich přístup, výkony a chování svědčí o vysoké odbornosti, slušnosti k zákazníkům a letech zkušeností.''

manželé Vavřinovi

realizace - RI OKNA Bzenec (červenec 2021)

''Už několikátý rok postupně měníme naše nevyhovující okna za nové od firmy RI OKNA. Letos jsme se rozhodli investovat do HST Portálu. Vše nám bylo předvedeno, vysvětleno na vzorkové prodejně. Montáž proběhla bez komplikací, montážníci byli moc šikovní. Dveře jsou  krásné, fungují jak mají a jsme opět moc spokojeni. Tímto bych chtěl poděkovat p. Michalu Strakovi a především p. Jitce Jankové, se kterou jsem vše řešil pouze po telefonu , ale vždy byla velmi milá, vstřícná, ochotná, odpověděla na všechny mé dotazy, všechno zařídila k naší velké spokojenosti. Určitě firmu RI OKNA a hlavně profesionální přístup obchodní zástupkyně p. Jitky Jankové, doporučím všem , kteří plánují nová okna a dveře.''

manželé Zahrádkovi

realizace smluvně - pobočka Brno / zaměření + montáž - pobočka Bzenec (květen 2021)

"Jsem velmi spokojený s přístupem pana Šoupala, ale také montážní firmy. Termíny byly dodrženy dle dohody. Provedené práce byly provedeny odborně a bylo vidět, že pánové mají s výměnou oken a dveří velké zkušenosti. Doporučuji."
 

Petr Valehrach

realizace pobočky - RI OKNA Brno (červen 2021)

Byl jsem velice překvapen prací vašich pracovníků. Demoliční a montážní četa - dva pracovníci - byli neskutečně rychlí a sehraní! Demontáž i montáž 100% i s úklidem za pár hodin! Druhý den pan zedník předvedl práci dvou chlapů za předpokladu časového rozpětí, kdy práci dodělal a odvedl 100% práci. Ještě jednou děkujeme a určitě už teď vaši firmu doporučujeme. 

manželé Čierní

rodinný dům

RI OKNA, velice spolehlivá firma. Od návrhu, přes konečnou cenu, montáž a přístup všech zaměstnanců. Není co vytknout. Děkuji.R. Kučera Brno 

listopad 2020

realizace pobočky - RI OKNA Brno

pan Kučera

Brno

Panu Šoupalovi děkujeme za perfektní klientský servis, trpělivý a profesionální přístup při řešení oken a dveří v našich prostorách. Díky jeho profesionalitě a pečlivosti dopadlo vše na jedničku a jsme moc spokojení.

 

Jiří Slezák, Brno

květen 2018

realizace pobočky - RI OKNA Brno

 

pan Slezák

Brno

V květnu 2020 jsme již po několikáté za pár minulých let oslovili firmu RI OKNA ohledně výměny oken, nyní za posuvně sklopné dveře. Zaměstnanci firmy jsou vstřícní, ochotní poradit, zájem o zákazníka je prioritní. Výborně odvedená práce. Děkujeme paní Jankové a panu Plškovi

 

Kmoničkovi

květen 2020

realizace pobočky - RI OKNA Brno

manželé Kmoničkovi

Brno

Při vyhledávání dodavatele oken a dveří do mého domu jsem vyhledal firmu RI OKNA. Po telefonické domluvě s paní Jankovou jsem se setkali v Jejich kanceláři na pobočce BRNO. Všechny mé dotazy perfektně zodpověděla a také dobře poradila. Ve velice krátké době došla jejich montážní firma a vše mi dle mého přání a v domluveném termínu precizně namontovala. Velmi chválím paní Jitku Jankovou obchodní zástupkyni a jejich montéra pana Tomáše Plška. Velice bych všem tuto firmu doporučil, protože co slíbí to také splní.

 

Slávek, Brno

duben 2020

realizace pobočky - RI OKNA Brno

pan Slávek

Brno

Byli jsme opravdu nadmíru spokojeni. Hlavně děkujeme za trpělivost, kterou s námi měl pan Šoupal. Věřte, že kdybychom do budoucna měli někdy ještě něco rekonstruovat, tak se stoprocentně obrátíme opět na vás.

 

Kučerovi, Újezd u Brna

březen 2020

realizace pobočky - RI OKNA Brno

manželé Kučerovi

Újezd u Brna

Děkuji za perfektně odvedenou zakázku a posílám Vám vyplněný dotazník. A také hned doplatím fakturu. Zdravím a mějte se moc fajn a přeji vám a vašim svěřencům (zvířátkům) hodně štěstí, zdraví a lásky v novém roce! A pokud bude příležitost tak se zase velmi ráda na vás obrátím.
 

Richterová, Popice

listopad 2019

realizace pobočky - RI OKNA Brno

paní Richterová

Popice

S firmou RI OKNA jsme měli výbornou zkušenost z předešlé zakázky v rámci revitalizace našeho domu, tudíž volba výměny okna za francouzské byla jednoznačná. Oceňuji ochotu, rychlost, profesionalitu od návrhu po realizaci celé zakázky. Vše, co jsem od výměny očekávala proběhlo s vysokou profesionalitou, jsme maximálně spokojeni jak s výrobkem, tak se všemi Vašimi spolupracovníky, s kterými jme přišli do styku.

 

Manželé Hrubí

září 2019

realizace pobočky - RI OKNA Brno

manželé Hrubí

Brno

Pred mesiacom mi boli vymenené okná aj dvere Vašou firmou.

Moje prvotné stretnutie bolo s pani Molovčákovou, ktorá mi skvelo poradila, príjemne vybavila k spokojnosti.

Potom prišiel pán Kroner pomerať okná a dvere, taktiež som bola s jeho prístupom a ľudskosťou veľmi spokojná.

No a realizácia okien kde mi pani Molovčáková poslala dvoch pánov Petra Štofíka a Martina Bončíka bol pre mňa zážitok pretože šikovnosť,odbornosť,prístup a slušnosť sa len tak v dnešnej dobe nevidí...

Moje POĎAKOVANIE patrí aj Vám pán riaditeľ za takých úžasných ľudí a poprosila aby Ste im v mojom mene poďakovali.

Z celého srdca Vám aj celému tímu zamestnancov prajem nech sa darí v pracovnej oblasti ale aj v osobnom živote.

Určite referencie o serioznosti, perfektnom vybavení, následne zhotovení až do finálneho konca posúvam už teraz mojim priateľom ktorí sa rozhodujú vymeniť okná, dvere....

S prianím krásneho dňa nad mieru spokojná zákaznička

 

červenec 2019

realizace pobočky - RIPLAST Martin (SK)

paní Anna

Turany

S Vaší firmou jsem po Všech stránkách velice spokojená, určitě budu doporučovat známým a přátelům - ochota, vstřícnost, rychlost, trpělivost a rady, vše klape dle dohod.

Vyplněný dotazník přikládám a budu se těšit na další spolupráci (ještě je na našem domě co dodělávat).

Přeji krásné dny

A ještě jednou moc děkuji za vše

S pozdravem

 

březen 2019

realizace pobočky - RI OKNA Brno

paní Světlana

Lesní Hluboké

"Společnost RI okna doporučujeme. Rychlost zaslání cenové nabídky, ochota zodpovědět všechny naše dotazy - konkrétně moc doporučujeme brněnskou pobočku. Zaměření, podpis smlouvy a konečně i samotná montáž proběhla bez problémů. Stavíme novostavbu RD a už se těšíme, jak budeme okna i dveře každodenně používat. Přejeme mnoho spokojených zákazníků."

Ještě jednou za vše děkujeme a přejeme pěkný den.

březen 2019

realizace pobočky - RI OKNA Brno

Lucka a Jarda Š.

Brno

Dobrý den,

děkuji. Rád Vaši firmu doporučíme dále. Dosavadní spolupráce probíhala bezproblémově.

S pozdravem

 

leden 2019

realizace pobočky - RI OKNA Brno

pan Lukáš

Brno

Dobrý den,

s RI okna a.s. máme jen tu nejlepší zkušenost, jednalo se konkrétně o brněnskou pobočku se sídlem na ulici Křenová 479/71. Na rodinném domě mých rodičů v Brně se měnilo celkem 6 balkónových sestav a 4 dvoukřídlá okna. Oslovil jsem celkem 7 firem v Brně a okolí, 5 firem mi poslalo cenovou nabídku. Jednoznačně vyhrála v poměru kvalita/cena/recenze firma RI okna a.s.. Firma komunikovala při sestavování smlouvy a rychle reagovala na nové požadavky. Zahájení a ukončení výměny plastových oken proběhlo přesně dle stanovených termínů. Co se týká samotných prací, zaměření oken mi bezchybně provedl pan Tomáš Plšek, který se svou montážní partou provedl profesionálně celou výměnu oken (kvalitně odvedená zednická práce). Firma s námi komunikovala sama, informovala nás o dodání vyrobených oken na sklad, pan Plšek se mi týden dopředu ozval a potvrdili jsme si termín zahájení prací.

V dnešní době je někdy umění vybrat kvalitní firmu, proto brněnskou pobočku vřele doporučuji, určitě budete spokojení.

Ještě jednou všem, kteří se podíleli na výměně našich oken, srdečně děkuji.

Ivo Dvořák

 

leden 2019

realizace pobočky - RI OKNA Brno

pan Dvořák

Brno

Dobrý den,

 

už v minulosti jsme Vaše služby využili a byli jsme spokojeni.Všechno na čem jsme se domluvili,bylo splněno k naší spokojenosti.

 

Po delší době jsme Vaší společnost znovu oslovili a jako zakázku objednávali od Vás vstupní dveře.

Chtěla jsem Vám poděkovat touto cestou za perfektní práci montérů a zednické zapravení.

Pokud Vaše firma bude mít takové zaměstnance,budete mít hodně spokojených zákazníků a dostatek zakázek.

Byla bych ráda kdyby se ocenění dostalo, až k určitým osobám, kteří v Rosicích na naších dveřích pracovali.

 

Tímto moc Děkuji a přeji hezký den,

p. Lenka

 

prosinec 2018

realizace pobočky - RI OKNA Brno

paní Lenka

Rosice

Z mojí strany je vše v pořádku. Pracovníci byli velmi rychlí, pečliví a snažili se dbát na to, aby neudělali moc velký nepořádek. Nemám snad ani jedinou výtku, což se moc často nestává :)

Mockrát děkuji za spolupráci a ať se Vaší firmě nadále daří.

listopad 2018

realizace pobočky - RI OKNA Brno

pan Roman

Brno

Vážení,

objednali jsme od společnosti RI-Okna plastová okna, vchodové dveře a posuvně-sklopné dveře na terasu. Společnost i smluvní montážní firma byli velice ochotní. Montážník neměl problém ani s odkladem montáže způsobeným prodlením se stavebními pracemi a dokonce byl velice ochotný při nalézání řešení chybně provedeného stavebního otvoru, nemluvě o profesionalitě a rychlosti montáže oken. Okna i dveře jsou vizuálně krásné a vypadají fortelně. Děkujeme za skvělý přístup.


S pozdravem
Vaculík

září 2018

realizace pobočky -  RI OKNA Brno

pan Vaculík

Milešovice

Vážený pane Zapletale,

chtěl bych Vám a pracovníkům vaší firmy touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci při výměně plastových oken na našem RD v Hodoníně, všechny práce proběhly bez jakýchkoliv problémů v předem dohodnutých termínech k naší celkové spokojenosti. Po skončení montáže jsem zaznamenal moment, který svědčí o vysoké profesionalitě vašich pracovníků, kdy si jeden z člen montážního týmu všiml , že je potřeba seřídit vchodové dveře, které dodala konkurenční firma a ač o to nebyl požádán, závadu bez problému odstranil aniž by za to cokoliv požadoval - dobrou firmu dělají i takové zdánlivě maličkosti, ještě jednou děkuji všem,

s pozdravem,

Bronislav Novák
Hodonín

pan Novák

Hodonín

Dobrý den,

S realizací zakázky jsme byli velmi spokojeni. Rychlá a podrobná cenová nabídka, výborná komunikace, odborná rada. Práce proběhly rychle, vše v dohodnutém termínu, včetně precizního začištění a instalace parapetů. Profesionální přístup, vstřícné jednání, dodržení dohodnuté ceny. Doporučujeme.

Dvořáčkovi

květen 2018

realizace pobočky - RI OKNA Brno

Dvořáčkovi

Babice u Rosic

Dobrý den,

rozhodl jsem se poděkovat za kvalitní práci Vašeho obchodního zástupce pana Roberta Kunety z Brníčka u Zábřeha. Od objednávky po konec montáže veliká spokojenost. Rychlost,profesionální přístup,kvalita montáže, to je dobrá vizitka jeho týmu montážních zaměstnanců. Byl jsem překvapen i úklidem po montáži.Takových poctivých zaměstnanců je jako šafránu. Jelikož pracuji v podobném odvětví,vím o čem mluvím.

Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.

Klimeš Ivan
Václavov

pan Klimeš

Václavov

Dobrý den,

dovolte mi touto cestou poděkovat Vaší firmě za kvalitu poskytovaných služeb.

Rozhodli jsme se, že na zakoupeném starším domu vyměníme okna a dveře. Oslovili jsme 4 firmy zabývající se výrobou, prodejem oken, se kterými jsme komunikovali.

Firmu NKS Okna s.r.o. v Oslavanech jsme oslovili prostřednictvím mailu, byla nám zpracována nabídka, po dvou návštěvách na pobočce v Oslavanech jsme byli velice překvapeni vstřícností a ochotou personálu, který reagoval na naše požadavky a vše co nás zajímalo nám vysvětlil a nabídku několikrát ochotně přepracoval. Dne 21. 9. 2012 byla podepsána smlouva o dílo. Velice mile mne překvapila i montáž, která proběhla šetrně:) a zaměstnanci svoji práci skutečně umí - zvládlo to v dobrém čase a precizně.

Dnes 9. 4. 2013 jsem u Vás byl doobjednat ještě jedno okno a rád se k Vám budu vracet. Jelikož sám pracuji v obchodu a službách - oceňuji přístup, ochotu a komunikaci se zaměstnanci Vaší firmy.

Přeji hezký zbytek dne.

S přátelským pozdravem Petr Sklenář

Petr Sklenář

Oslavany

Vážení,

tímto dopisem Vám chci poděkovat za Vaše služby. Jednalo se o výměnu oken, balkonových dveří a žaluzií. Přístup Vašich zaměstnanců byl velmi profesionální. Při sjednávání zakázky byli velmi vstřícní a ochotni splnit všechna naše přání a to vše za velmi přijatelnou cenu. Překvapila mě rychlost, s jakou byla výměna provedena. Práce byly předány ve vysoké kvalitě.

Ještě jednou Vám děkuji.

S pozdravem Karel Stříž, V Ostravě 21. 3. 2013

pan Stříž

Příbor

Dobrý den,

rozhodl jsem se Vám napsat a vyjádřit spokojen s prací Vaší firmy RI OKNA a.s. Kontakt na Vaši firmu jsem sehnal od své známé, která si nechala u Vaší firmy zasklit balkon, a vaše cenová nabídka byla nejlepší ze všech možných. U nás na Znojemsku jsou dvě firmy na okna a to H+M a Genneri ale nemám s nimi dobrou zkušenost. Ze začátku jsem moc Vaší firmě nevěřil, ale přečetl jsem si recenzi na internetu a hned jsem změnil názor a to jsem jsem ještě nejednal s nikým z Vaší firmy v Oslavanech. Byl jsem mile překvapen, když jsem poslal cenovou nabídku a ona se mi obratem vrátila vypracovaná, paní co ji zpracovala byla moc příjemná a ochotná se vším mi poradila, prostě jsem si připadal jak v "Jiříkově vidění".

Po telefonické domluvě na montáži s technikem přišlo další překvapení domluvili jsme se na 9 hodinu a za minutu 9 volali chlapi, že stojí před bytovkou v Šatově 456, okr. Znojmo. Práce jim šla od ruky prostě profesionálové, všimly si i povolené kličky na balkoně a bez problémů ji opravili.

Prostě na závěr musím shrnout važte si Vašich zaměstnanců, dělají dobré jméno Vaší firmě to se už v dnešní době málo vidí.

Doporučil jsem Vaši firmu svým známým a všude o vás mluvím jenom kladně. Přeji vám pěkný den Váš spokojený zákazník.

pan Novotný

Znojmo

V loňském roce  jsme si nechali od vaší firmy zabudovat plastová okna a dveře. Stávající okna netěsnila, doslova nám vlály záclony, kovové vchodové dveře promrzaly, když foukal vítr tak to hučelo celým domem. S touto zakázkou jsme velmi spokojeni.   Okamžitě jsme poznali ten velký rozdíl. Dům se krásně zateplil a stišil. Očekáváme také úsporu za teplo. No a to příjemné umývání oken!

paní Hlahůlková

Žeravice

Bytové domy

Před cca 20 lety mi firma montovala okna v bytě v panelovém domě. Od té doby bylo třeba jedenkrát „vyladit“ balkonové dveře – letos. I proto volba dodavatele oken do rodinného domku byla jasná – RI okna. Věřím, že "vyladění" budu potřebovat stejně "často" jako u oken v bytě. Bonusem k tomuto bylo i příjemné jednání a ochota poradit při sjednávání objednávky. Dodávka a montáž proběhla na čas dle domluvy. Firmu mohu jen doporučit.

 

Pavla Opálková

duben 2020

realizace pobočky - RI OKNA Brno 

paní Opálková

Kuroslepy

Vážený pane Dřevojánku,

moc Vás prosím abyste předal na vedení vaší firmy velikou pochvalu 3 pracovníkům (patrně dva z Ukrajiny, jeden ČR) firmy MK Okna. Bylo to precizní, takhle si představuji fachmany, kteří si navíc váží práce. Už dlouho jsem neviděl takovou souhru, slušnost pracovníků, úklid po sobě, atd. Budu je všude propagovat. Okna mi přijdou výborná, jsme spokojeni. Vzhledem k výborným referencím od sousedního trojdomu, kteří i po letech nemají závady, soudím, že i dlouhodobě nebude problém.

Ještě jednou děkuji a zdravím Vás

pan Kadleček

říjen 2018

realizace pobočky - RI OKNA Praha - Vršovice

pan Kadleček

Praha 10 - Strašnice

Firmy a státní budovy

Dobrý den paní Janková,

s Vašimi pracovníky byla VELKÁ spokojenost!!!

Já mohu říci z hlediska mého profesního,že kdyby v jakémkoliv oboru byly takový pracovníci,tak se stavby nemusí opravovat po realizaci a je spokojenost na všech stranách!

Já osobně budu doporučovat Vaši firmu u mých zakázek, které budu projektovat!

At se Vám daří, děkujeme a přeji hodně zdravíčka a spokojenosti.

Pěkný zbytek dne, s pozdravem

 

Sobotka Jindřich

červen 2019

realizace pobočky - RI OKNA Brno

pan Sobotka

Třebenice

Věc: REFERENČNÍ DOPIS

Jako stavební společnost si hledáme vždy takového subdodavatele, který nám zaručí kvalitu, komplexnost a flexibilitu. Proto již řadu let úspěšně spolupracujeme s Vaší firmou a doufáme, že Vaše profesionální chování a dobrá práce zaručí, že se potkáme ještě i na našich dalších připravovaných projektech.

Z referencí, které jsme se společností RI OKNA a.s. realizocali, uvádíme alespoň následující:

HLINÍKOVÉ PRVKY - Polyfunkční dům, Hodonín – Dolní Valy 2016, RD Dvořanovi, Bzenec 2016, Optisun, Hodonín 2017

PLASTOVÉ PRVKY - Apartmány Bottling Printing, Mikulov 2016, Úřad práce, Hodonín

S pozdravem Petr Uřičář, vedoucí stavební výroby STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.

Petr Uřičář

vedoucí stavební výroby

Věc: Osvědčení

Osvědčujeme tímto, že společnost RI OKNA a.s., Úkolky 1055, 696 81 Bzenec, realizovala pro nás zakázku:

„Rekonstrukce oken a dveří – ubytovací zařízení Podhradí u Ledče nad Sázavou“

Místo plnění: Podhradí u Ledče nad Sázavou
Termín realizace: 10/2012-11/2012

Potvrzujeme, že práce byly provedeny v souladu s platnými předpisy, odpovídaly technickým požadavkům a byly provedeny řádně a odborně.

V Domaníně dne 11. 4. 2013

Josef Šlahůnek
jednatel společnosti
STAK-D, spol. s r. o.

Josef Šlahůnek

jednatel

Obec Ostrovánky děkuje touto cestou firmě RI OKNA za zasazení oken, dveří a vnitřních parapetů při rekonstrukci kulturního domu v Ostrovánkách. S prací dělníků při osazování oken, dveří a s prací zedníků při vnitřním zapravování kolem oken, dveří a usazení vnitřních parapetů jsem byla velmi spokojena. Také chci poděkovat panu Martinu Ištvánkovi a Davidu Sečkovi za ochotu a laskavost při spolupráci s Obcí Ostrovánky.

Květoslava Svršková

starostka obce

Vážení obchodní přátelé,

dovolte nám poděkovat za Vaši vysoce profesionální práci při realizaci zakázky „Rozšíření slévárny
MESIT & RÖDERS Uherské Hradiště“ dodávka a montáž plastových oken a dveří, prováděnou na
podzim 2016.

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

S pozdravem
Josef Grebík

V Uh. Hradišti dne 10. 1. 2017

Josef Grebík, MESIT & RÖDERS

jednatel

Kontaktujte nás se svojí poptávkou