Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994
Volejte zdarma: 800 746 562

Balkonové a terasové dveře

Balkonové a terasové dveře (neboli francouzské dveře) jsou určeny ke spojení obytné místnosti s vnějším prostorem. Vyrábějí se ze shodných materiálů a profilů jako běžná okna, takže je s nimi lze dokonale kombinovat.

Na rozdíl od francouzských oken, kterými také projdete z místnosti na balkon či terasu, slouží tytodveře především pohodlnému vstupu a výstupu z místnosti. Proto jsou mj. vybaveny klasickou dveřní klikou. Osazují se zvýšeným nebo (dnes běžnějším) nízkým prahem.

Vedle křídlových vyrábíme také posuvně sklopné balkonové dveře a zdvižně posuvné HST portály.

K balkonovým dveřím u nás vyberete i okna ze stejných profilů.

Významnou konkurenční výhodou našich výrobků je vynikající poměr mezi vysokou užitnou hodnotou a přijatelnou cenou.

Naše balkonové a terasové dveře

Jednokřídlé/dvoukřídlé

Jednokřídlé a dvoukřídlé dveře jsou klasickým řešením vstupu na balkon či terasu. Konstrukčně se velmi často integrují se sousedními okny.

Posuvně sklopné (PSK)

Posuvně sklopné dveře (PSK) výrazně prosvětlují interiéry, a přitom šetří místo, protože se neotevírají, ale zasouvají.

Zdvižně posuvné (HST)

Zdvižně posuvné dveře neboli HST portály naplňují sny o moderním domě plném světla a slunce. Vynikrají extrémně pevnou konstrukcí.

Vlastnosti balkonových a terasových dveří

Typické balkonové dveře jsou jedno- nebo dvoukřídlé a vyrábějí se z plastu. Velmi často se kombinují s oknem stejného profilu a dekoru.

U všech materiálů a profilů můžete volit z mnoha barev a dekorů. Velmi častou volbou zákazníků jsou plastové dveře s imitací zlatého dubu.

K zajištění dostatečné odolnosti proti vloupání jsou naše balkonové dveře vybaveny kvalitním kováním předních evropských výrobců. Vybrat si můžete z bohaté nabídky klik, madel a stínicí techniky.

Kontaktujte nás se svojí poptávkou