Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994
Volejte zdarma: 800 746 562

Venkovní vchodové dveře do bytových domů a paneláků

Vyrábíme kvalitní a bezpečné vchodové dveře do bytových, zejména panelových domů. Jedná se o vstupní dveře do společných prostor bytovek a paneláků, nikoliv o dveře do bytů.

Vchodové dveře mohou být z plastu, hliníku, dřeva i dřevohliníku. Z důvodu extrémní zátěže a rizika neúmyslného i úmyslného poškození doporučujeme především hliníkové vstupní dveře. Vyznačují se vysokou pevností, odolností proti deformacím i vlivu počasí. Nároky na údržbu jsou prakticky nulové.

Moderní hliníkové profily s přerušeným tepelným mostem dosahují velmi dobrých tepelně izolačních vlastností, šetří proto náklady na vytápění společných prostor. K dispozici je mnoho barev a dekorů včetně imitací přírodních povrchů. Vchodové dveře tak můžete dokonale sladit s fasádou vašeho bytového domu.

Obvyklou výplní hliníkových vstupních portálů je sklo. Můžete volit běžné, nebo bezpečnostní sklo, které lépe vzdoruje škrábancům a pokusům o rozbití. Lze volit i pevnou, neprůhlednou výplň.

Vyhovíme jakékoliv představě projektanta o konfiguraci křídel, o madlech a klikách. Dveře vybavíme potřebnými typy zámků, automatických zavíračů, zvonkových tabel a poštovních schránek.

Kontaktujte nás se svojí poptávkou