Praktické odkazy

Kontakt

zaslat poptávku

Ke stažení

Dotazník spokojenosti
vyplnit dotazník

Sledujte nás

Obchodní zástupce

Pozice:

Administrativa

Město:

Bzenec

Úvazek:

HPP

Pozice:

základní plat + odměny dle výkonu

Nástup:

ihned / dle dohody

Náplň práce:
  • prodej plastových, hliníkových, dřevěných oken a dveří
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • udržování a rozvíjení dobrých vztahů se stávajícími zákazníky
  • uzavírání obchodních smluv
  • vedení obchodních jednání, reprezentace a propagace výrobků společnosti
Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání, nejlépe stavebního směru
  • orientace ve stavebnictví, znalost technické dokumentace
  • pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Lotus Notes)
  • pro-zákaznický přístup, schopnost dokončovat úkoly
  • komunikativnost, pečlivost, samostatnost
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
Nabízíme:
  • perspektivní práci ve stabilní společnosti
  • HPP, 23 dnů ŘD, stravenkový paušál
  • telefon, notebook, firemní automobil
  • fixní měsíční mzda + provize z prodeje
  • vánoční odměna a dárky, firemní akce
  • bezplatné využití firemní posilovny a sauny

Bzenec

Pokud máte zájem o tuto pozici ozvěte se nám pomocí telefonu, e-mailu nebo využijte kontaktní formulář.

Kontaktní osoba:

Jana Sýkorová

702 151 089

jana.sykorova@ri-okna.cz

    Vyplňte pole označená*

    Příloha

    (maximálně 3 soubory, celková velikost 1 MB)

    Kontakt

    Ke stažení