Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994

Tradice a zásady naší společnosti 

Tradici výroby oken a dveří rozvíjíme ve společnosti RI OKNA již více než dvacet let. Vyladili jsme výrobní postupy a nadále je zdokonalujeme. Naučili jsme se chápat potřeby zákazníků a vycházet jim vstříc.

Základem naší práce je vaše spokojenenost a dlouholeté partnerství.

Přejeme si, abyste byli dlouhodobě spokojeni s fungováním našich výrobků. Proto pozorně nasloucháme vašim přáním, otázkám i pochybnostem. Poskytujeme pravdivé a otevřené informace o vlastnostech našich oken a dveří. Spolupracujeme s vámi na architektonickém řešení, abychom zohlednili individuální charakter vašeho domu nebo bytu.

Každý vyrobený kus podrobujeme systematické kontrole, takže naše linky opouští v dokonale funkčním stavu. Zkušené montážní týmy odvádějí kvalitní práci. Dík husté síti servisních pracovišť vám jsme nablízku, kdykoliv potřebujete poradit nebo pomoci s nějakým problémem.

Takové jsou tradiční vlastnosti výrobků a služeb společnosti RI OKNA.


Historie

Společnost RI OKNA a. s. vznikla v roce 1994 a zaměřila se na výrobu a montáž prvotřídních plastových oken, dveří a jejich příslušenství. V roce 2006 jsme na výrobní program zařadili také hliníková okna, dveře, interiérové stěny a prosklené hliníkové fasády.

Na jaře 2008 jsme zprovoznili jeden z největších a nejmodernějších výrobních areálů svého druhu v Evropě a naše produkty posunuli na samou špičku současných technologických možností.

Získáním majority ve společnosti WD OKNA v březnu 2017 nabízíme našim zákazníkům také dřevěná okna a dveře.


Výroba

Okna a dveře vyrábíme na německých obráběcích centrech ELUMATEC® z německých značkových profilů SALAMANDER®  a VEKA® nebo z vlastních, velmi kvalitních profilů RI Line®.

Jako jedni z prvních výrobců na českém trhu jsme zavedli systémy řízení:

  • ISO 9001 (management kvality produkce),
  • ISO 14001 (zodpovědnost vůči životnímu prostředí) a
  • OHSAS 18001 (management bezpečnosti a ochrany zdraví při práci).

Nic z toho k úspěchu nestačí. Zdrojem dobré pověsti a spokojenosti s našimi produkty je především poctivá komunikace se zákazníky a dobře odvedená práce při výrobě i montáži.

Od roku 2012 nám Asociace českých výrobců otvorových výplní uděluje certifikát ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA, který potvrzuje původu našich produktů a garantuje, že všechny výrobní operace na výrobcích RI Okna jsou provedeny v České republice.