Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994

Posuvně sklopné dveře PSK

Posuvně sklopné dveře neboli PSK portály se ovládají jedinou klikou a stávají se tak zajímavou alternativu klasickým dvoukřídlovým balkonovým dveřím. Dveře je také možno vyklopit a místnost průběžně větrat. Posuvně sklopné dveře vyrábíme jednokřídlé i dvoukřídlé. PSK dveře jsou cenově přijatelnější variantou posuvných systémů. Barevnost PSK portálů můžete jednoduše sladit s okny, jelikož se používají totožné vzorníky.

Salamander Streamline 76 PSK

Salamander ® Streamline 76 PSK

Tepelná izolace Udaž 0,82 W/m2K
Prostup tepla rámu1,2 W/m2.K
Protihlukové33 - 45 dB
KováníSiegnia AUBI®
Stavební hloubka rámu76 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant76/ 82 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)68/ 80/ 120
Barvastandard / REN
Počet těsnění2
Určenído zástavby
Počet komor5 alebo 7

Řada Streamline patří k základním řadám, které Vás uspokojí především svou cenou. Tento profil s dorazovým těsněním, které se hodí převážně do zástavby, vyniká lepší spárovou průvzdušností. Součástí okna je teplý meziskelní rámeček. Možnost zasklení skla až do tloušťky 49 mm. Vybrat si můžete z dvojskla nebo trojskla. Značkové celoobvodové kování Siegenia s mikroventilací zajišťuje dostatečné bezpečí pomocí zpevněných bezpečnostních bodů.

Veka SOFTLINE 82 PSK

VEKA ® SOFTLINE 82 PSK

Tepelná izolace Udaž 0,73 W/m2K
Prostup tepla rámu0, 92 W/m2K
Protihlukové33 - 38 dB
KováníSiegnia AUBI®
Stavební hloubka rámu82 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant82 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)73/ 84/ 124
Barvastandard / Veka vzorník
Počet těsnění3
Určenívšechny typy staveb
Počet komor7

Veka 82 PSK se vyrábí z profilu SOFTLINE, který svojí univerzální hloubkou 82 mm umožňuje realizovat jak rekonstrukce, tak novostavby či nízkoenergetické stavby. Vnější stěny profilů o tloušťce 3 mm zaručují splnění aktuálních nejvyšších standardů (profil třídy A podle ČSN EN 12608). Hranaté provedení profilu lahodí oku a je nadčasové. Součástí je teplý meziskelní rámeček. Výška zasklívací drážky 28 mm redukuje tepelné mosty. Značkové celoobvodové kování Siegenia s mikroventilací zajišťuje dostatečné bezpečí pomocí zpevněných bezpečnostních bodů. Povrch se dá velmi snadno ošetřovat díky rovným plochám mezi křídlem a osazovacím rámem.