Praktické odkazy

Kontakt

Mám zájem o nabídku
zaslat poptávku

Ke stažení

Dotazník spokojenosti
vyplnit dotazník

Sledujte nás

RI OKNA
RI_poradna_uspory_30_1

Úspory až 30 % energií

V dnešních dobách, kdy stoupá cena energií, je téma úspor stále více aktuální. S našimi okny ušetříte až 30 % celkových úspor na spotřebované energii. V naší společnosti RI OKNA poskytujeme okna se systémem těsnění, který je natolik kvalitní, že oproti starým oknům můžete ušetřit až 50 % tepla, které by jinak skrze okna uniklo.

Jak minimalizovat tepelné ztráty

Unikat teplo nám bude vždy. Zcela zásadní podíl na tom mají okna, poté dveře, zdi a strop. Nejméně uniká teplo podlahou. Pokud chcete ušetřit, vsaďte na trojskla. Správný počet komor se odvíjí mimo jiné od hloubky stavebního otvoru. U dnešních technologií již nezáleží na materiálu oken, rozdíly propustnosti jsou mezi nimi v zanedbatelném procentu. Důležitější je kvalita použitých materiálů.

Infografika zobrazující rozdíl v tepelném toku zastaralým a moderním oknem s jednoduchým
nebo vícenásobným zasklením a jednokomorovým nebo vícekomorovým profilem.

Kvalitní materiály u VEKA profilů

V RI OKNA si vážíme dlouhodobě pěstovaných vztahů s našimi partnery. Jako jeden z předních odběratelů prémiových profilů od našeho partnera VEKA poskytujeme pouze ty nejlepší profily na trhu. VEKA profily plastových oken mají propracovaný systém komor, které se vyznačují silným izolačním výkonem

Profily jsou vyráběny v té nejvyšší třídě A podle evropské normy ČSN EN 12608. Nešetří na materiálu profilů, které jsou dost široké i pro uchycení objemnějších trojskel. Komory jsou v dostatečném rozestupu od sebe, aby správně plnily funkci izolace.

Rovněž díky kvalitní instalaci od našich techniků v RI OKNA nehrozí problémy s deformací křídel, průhyby profilů nebo rychlé opotřebování kování. Správná montáž od kvalifikovaných pracovníků v RI OKNA a bezchybné výpočty pro plastová okna na míru vám zaručí návratnost investice, která se odrazí ve vašich úsporách. Chcete-li se dozvědět víc, můžete si zadat poptávku. Poskytujeme odborné poradenství a realizace na klíč. Jsme spolehlivý partner pro váš projekt.

Nevíte si rady? Obraťe se na nás. Rádi Vám poradíme

Související