Praktické odkazy

Kontakt

Mám zájem o nabídku
zaslat poptávku

Ke stažení

Dotazník spokojenosti
vyplnit dotazník

Sledujte nás

RI OKNA
RI_poradna_nechte_si_spocitat_1

Nechte si spočítat úsporu s novými okny

Ceny energií se neustále zvyšují. Podstatný podíl na úsporách tepla mají okna. Při koupi nových oken je tudíž snížení spotřeby na tepelných energií považováno za jeden z hlavních požadavků.

Spočítáme vám, kolik ušetříte

Pokud se chcete poradit, kolik s novými okny uspoříte, přijďte na naši pobočku RI OKNA. Spočítáme vám, kolik s novými okny od RI ušetříte, a vypracujeme celkovou kalkulaci nabídky vám na míru. Budete mít tak přehled a záruku, že vámi danou představu splníme, abyste se tak mohli vyvarovat tepelných ztrát skrze okna, popř. dveře.

Proč uniká teplo skrze okna

Nejčastěji profukuje mezi křídlem a rámem. V tom případě můžete zkusit utáhnout kování a znovu seřídit okno, přesný návod najdete zde. Dále okno nemusí být utěsněné u zasklení, což bývá způsobeno nekvalitním zpracováním. Nejsložitější je opravit těsnění okna přímo u ostění kvůli špatné montáži, protože se neobejde bez zásahu do zdi. 

Kvůli nekvalitním a málo odolným materiálům a příliš tenkým plastovým profilům se okna mohou rosit, žloutnout a spolu s dalšími komponenty i rychleji opotřebovat.

Infografika zobrazující rozdíl v tepelném toku zastaralým a moderním oknem s jednoduchým
nebo vícenásobným zasklením a jednokomorovým nebo vícekomorovým profilem.

Záruka kvality od RI OKNA 

U nás v RI provádí zaměření a instalace oken zkušený personál. Vybíráme si ty nejkvalitnější materiály na trhu s důrazem na jejich funkčnost a estetiku. Poskytujeme 5letý záruční servis s garancí rychlé zákaznické obsluhy. Navíc máme více než 100 poboček v celé ČR, můžete si tedy vybrat některou v blízkosti vašeho bydliště a kdykoli přijít nebo zavolat i v pozáruční době.

Nevíte si rady? Obraťe se na nás. Rádi Vám poradíme

Související