Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994

Plastová okna

Životnost plastových oken se pohybuje kolem 30 let. V porovnání s hliníkovými i dřevěnými okny je pořízení plastových oken méně nákladné. Cenová výhoda je zvlášť výrazná u standardních profilů v základním bílém provedení. Oblíbenou volbou zákazníků jsou plastová okna s imitací dřeva, zvláště tmavého nebo zlatého dubu. Různým nárokům na izolační schopnosti vychází vstříc velký výběr profilů RI TREND Line a RI OPTIMAL Line nebo prvotřídních německých profilů SALAMANDER® a VEKA®. Plastová okna nabízíme s různým počtem komor a rozdílnými druhy těsnění a skel. Stejně široký je výběr dekorů a příslušenství.

K plastovým oknům si u nás vyberete i plastové vchodové dveře ve stejném provedení.

RI TREND LINE 2D

RI Line ® RI TREND Line 2D

Tepelná izolace Uwaž 0,81 W/m2.K
Prostup tepla rámu1,2 W/m2.K
Protihlukové33 - 38 dB
KováníSiegnia AUBI®
Stavební hloubka rámu70 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant70 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)64 / 78 / 113,5
Barvastandard / REN
Počet těsnění2
Určenído zástavby
Počet komor6

Řada Trend Line zahrnuje kvalitní profily za velmi příjemnou cenu. Díky dorazovému těsnění, které se hodí převážně do zástavby, vyniká lepší spárovou průvzdušností a příjemnějším vnitřním klimatem. Tento šestikomorový profil obsahuje teplý rámeček, který umožňuje zasklení až do tloušťky 44 mm. Vybrat si můžete z dvojskla nebo trojskla. Značkové celoobvodové kování Siegenia s mikro-ventilací zajišťuje dostatečné bezpečí pomocí zpevněných bezpečnostních bodů. Pozinkovaná ocelová armatura zajišťující pevnost a stabilitu po obvodu celého rámu i křídla.

Zobrazit technický výkres

RI OPTIMAL LINE 2D

RI Line ® RI OPTIMAL Line 2D

Tepelná izolace Uwaž 0,81 W/m2K
Prostup tepla rámu1,2 W/m2K
Protihlukové33 - 38 dB
KováníSiegnia AUBI®
Stavební hloubka rámu81 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant81 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)64 / 78 / 113,5
Barvastandard / REN
Počet těsnění2
Určenído zástavby
Počet komor6

Oproti řadě Trend Line je Optimal Line vývojově vyšší řadou. Tvarově se vyznačuje čistou linií a je ideální kombinací výborné stability a ceny. Tento profil s dorazovým těsněním, které se hodí převážně do zástavby, vyniká lepší spárovou průvzdušností. Součástí okna je i meziskelní rámeček, který neplní roli pouze estetickou (šedý, černý), ale i termo-izolační. Možnost zasklení skla až do tloušťky 54mm. Vybrat si můžete z dvojskla nebo trojskla. Značkové celoobvodové kování Siegenia s mikroventilací zajišťuje dostatečné bezpečí pomocí zpevněných bezpečnostních bodů. Pozinkovaná ocelová armatura zajišťující pevnost a stabilitu po obvodu celého rámu i křídla.

Zobrazit technický výkres

RI OPTIMAL LINE 3D

RI Line ® RI OPTIMAL Line 3D

Tepelná izolace Uwaž 0,78 W/m2K
Prostup tepla rámu1,1 W/m2K
Protihlukové33 - 46 dB
KováníSiegnia AUBI®
Stavební hloubka rámu81 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant81 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)72 / 78 / 113,5
Barvastandard / REN
Počet těsnění3
UrčeníVšechny typy staveb
Počet komor7

Oproti řadě Trend Line je Optimal Line vývojově vyšší řadou. Tvarově se vyznačuje čistou linií a je ideální kombinací výborné stability a ceny. Tento sedmikomorový profil se středovým těsněním, které se hodí spíše pro samostatně stojící stavby nebo návětrné strany se hodí i do hlučnějšího prostředí, které krásně zvukově odizoluje. Součástí okna je meziskelní rámeček, který neplní roli pouze estetickou (šedý, černý), ale i termo-izolační. Možnost zasklení skla až do tloušťky 54 mm. Vybrat si můžete z dvojskla nebo trojskla. Značkové celoobvodové kování Siegenia s mikroventilací zajišťuje dostatečné bezpečí pomocí zpevněných bezpečnostních bodů. Pozinkovaná ocelová armatura zajišťující pevnost a stabilitu po obvodu celého rámu i křídla.

Zobrazit technický výkres

STREAMLINE 76

Salamander ® Streamline 76

Tepelná izolace Uwaž 0,82 W/m2K
Prostup tepla rámu1,2 W/m2K
Protihlukové33 - 45 dB
KováníSiegnia AUBI®
Stavební hloubka rámu76 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant76/ 82 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)68/ 80/ 120
Barvastandard / REN
Počet těsnění2
Určenído zástavby
Počet komor5

Řada Streamline patří k základním řadám, které Vás uspokojí především svou cenou. Tento profil s dorazovým těsněním, které se hodí převážně do zástavby, vyniká lepší spárovou průvzdušností. Součástí okna je teplý meziskelní rámeček. Možnost zasklení skla až do tloušťky 49 mm. Vybrat si můžete z dvojskla nebo trojskla. Značkové celoobvodové kování Siegenia s mikroventilací zajišťuje dostatečné bezpečí pomocí zpevněných bezpečnostních bodů.

Zobrazit technický výkres

VEKA SOFTLINE 82 MD

VEKA ® SOFTLINE 82 MD

Tepelná izolace Uwaž 0,73 W/m2K
Prostup tepla rámu0,92 W/m2K
Protihlukové33 - 38 dB
KováníSiegania AUBI®
Stavební hloubka rámu82 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant82 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)73/ 84/ 124
Barvastandard / Veka vzorník
Počet těsnění3
Určenívšechny typy staveb
Počet komor7

Okenní profily řady SOFTLINE svojí univerzální hloubkou 82 mm umožňují realizovat jak rekonstrukce, tak novostavby či nízkoenergetické stavby. Vnější stěny profilů o tloušťce 3 mm zaručují splnění aktuálních nejvyšších standardů (profil třídy A podle ČSN EN 12608). Hranaté provedení profilu lahodí oku a je nadčasové. Součástí okna je teplý meziskelní rámeček. Výška zasklívací drážky 28 mm redukuje tepelné mosty. Značkové celoobvodové kování Siegenia s mikroventilací zajišťuje dostatečné bezpečí pomocí zpevněných bezpečnostních bodů. Okno se dá velmi snadno ošetřovat díky rovným plochám mezi křídlem a osazovacím rámem.

Zobrazit technický výkres

SOFTLINE 82 MD AluClip

VEKA ® SOFTLINE 82 MD AluClip

Tepelná izolace Uwaž 0,73 W/m2K
Prostup tepla rámu0,92 W/m2K
Protihlukové33 - 38 dB
KováníSiegania AUBI®
Stavební hloubka rámu87 mm
Hloubka křídla Standard/Elegant87 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)76/ 85/ 128
Barvastandard / Veka vzorník/ RAL
Počet těsnění3
Určenívšechny typy staveb
Počet komor7

Okenní profily řady SOFTLINE svojí univerzální hloubkou 82 mm umožňují realizovat jak rekonstrukce, tak novostavby či nízkoenergetické stavby. Vnější stěny profilů o tloušťce 3 mm zaručují splnění aktuálních nejvyšších standardů (profil třídy A podle ČSN EN 12608). Hranaté provedení profilu lahodí oku a je nadčasové. Součástí okna je teplý meziskelní rámeček. Výška zasklívací drážky 28 mm redukuje tepelné mosty. Hliníkové opláštění (AluClip) zajišťuje zvýšenou odolnost profilu, nenáročnou údržbu a téměř neomezený barevný výběr klipu. Značkové celoobvodové kování Siegenia s mikroventilací zajišťuje dostatečné bezpečí pomocí zpevněných bezpečnostních bodů.

Zobrazit technický výkres

 

Plastová okna naší výroby nabízejí výborný poměr ceny a tepelně izolačních vlastností. Velký výběr profilů umožňuje spolehlivé použití plastových oken u většiny bytů a rodinných domů.

Rozměry plastových oken a kování

Plastová okna vyrábíme na míru konkrétnímu projektu. Přizpůsobíme se v rozměrech, tvarech i konfiguracích. Maximální možné rozměry okna se liší zejména podle jednotlivých profilů. Naše okna osazujeme kvalitním kováním SIEGENIA .

Své požadavky na rozměr, tvar a uspořádání uveďte prosím v poptávce.

Materiál

Plastová okna vyrábíme z prvotřídních německých profilů SALAMANDER® a VEKA®  nebo z vlastní profilové řady RI Line®. Vysoká kvalita používaných materiálů a jejich precizní zpracování dodávají našim oknům skvělé tepelně izolační vlastnosti, odolnost vůči vodě, odolnost vůči povětrnostním podmínkám a dlouhou životnost.

Zasklení

Na výborných tepelně izolačních vlastnostech plastových vícekomorových profilů se podílí i způsob zasklení. K výrobě plastových oken používáme špičková skla předních evropských výrobců.

Barvy

Prohlédněte si nejoblíbenější varianty našich zákazníků a vyberte si i vy! Vzorník barev naleznete ZDE.

Příslušenství

Zajistěte si maximální užitek z nových plastových oken volbou vhodného příslušenství.

Kontaktujte nás se svojí poptávkou