Praktické odkazy

Kontakt

zaslat poptávku

Ke stažení

Dotazník spokojenosti
vyplnit dotazník

Sledujte nás

RI OKNA

REFERENT/KA ZAHRANIČNÍHO OBCHODU

Pozice:

Administrativa

Město:

Bzenec

Úvazek:

HPP

Nástup:

ihned / dle dohody

Náplň práce:
  • Zajištění celého procesu zpracování objednávek
  • Komunikace se zákazníky
  • Příprava podkladů pro plánování výroby a expedice
  • Kontrola splatnosti faktur
  • Administrace zakázek v systému
  • Zákaznická podpora
Požadujeme:
  • Znalost jazyka:
    • Francouzština – úroveň A2 nebo B1 – schopnost psát emaily ve francouzštině
    • Angličtina / Němčina – výhodou
    • Je možnost využívat překladač, nebo AI, ale je potřeba porozumět danému textu a umět ho přeložit.
  • Práce s PC
  • Ekonomické myšlení – SŠ s ekonomickým zaměřením nebo podobného směru
  • Flexibilita, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti
Nabízíme:
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Stabilitu
  • Práci v přátelském kolektivu (který utužujeme na firemních akcích)
  • 23 dnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Firemní sauna a posilovna pro relaxaci a fyzickou kondici
  • Je možný i zkrácený úvazek 6 hod.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete Váš strukturovaný životopis na kariera@ri-okna.cz nebo využijte kontaktní formulář.

    Vyplňte pole označená*

    Příloha

    (maximálně 3 soubory, celková velikost 1 MB)