Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994
Volejte zdarma: 800 746 562

Jednokřídlé a dvoukřídlé balkonové dveře

Jednokřídlé a dvoukřídlé balkonové dveře jsou klasickým řešením vstupu na balkon či terasu v rodinných domech i v panelových bytech. Konstrukčně se velmi často integrují se sousedními okny.

Balkonové dveře vyrábíme nejčastěji z plastu, ale také ze dřeva, hliníku a dřevohliníku. Sestavu dveří a okna dodáme ve stejném materiálu, stavební hloubce, designu, barvě i dekoru, takže spolu dokonale splynou.

Křídla balkonových dveří lze otevírat dovnitř i ven. Otevírají-li se ven, jsou osazeny speciálními bezpečnostními panty. Můžete zvolit křídla pouze otevíravá, nebo otevíravě sklopná; ta pak umožňují i ventilaci a mikroventilaci. Všechny balkonové dveře lze vyrobit jako bezbariérové a uzamykatelné.

Pro balkonové dveře větších rozměrů doporučujeme volit robustnější a tvarově stabilnější profily. Naši pracovníci vám ochotně poradí.

Užitnou hodnotu nových jednokřídlých či dvoukřídlých balkonových dveří můžete zvýšit pořízením vhodných klik a madel. Prohlédněte si i nabídku žaluzií, které brání přehřívání místnosti v parných letních dnech

Kontaktujte nás se svojí poptávkou