Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994

Interiérové stínění

Přemýšlíte jaké vnitřní zastínění k oknům či dveřím vybrat do Vašeho domova? Pokud chcete, aby stínění oken tvořilo výrazný prvek, doporučujeme vsadit na zajímavé vzorované rolety nebo například žaluzie plisé, tvořené originální skládanou látkou. V případě velkých prosklených ploch doporučujeme zaměřit se na vertikální žaluzie. Pro milovníky klasiky nabízíme jak horizontální žaluzie, které nabízíme v mnoha barevných škálách.

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru. Ochraňují nejen proti slunečním paprskům, ale regulují i světlo v místnosti, přičemž chrání i Vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála lamel a profilů, včetně imitace dřeva, dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru.

 

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou elegantním a moderním doplňkem současných interiérů. Umožňují plnohodnotně nahradit záclony nebo závěsy. Mezi přednosti vertikální žaluzie patří schopnost zaclonit velké plochy, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Lamely díky antistatické úpravě a barevné a tvarové stálosti vyžadují minimální nároky na údržbu.

 

Látkové plisé žaluzie

Plisé žaluzie představují velmi elegantní způsob zastínění. Poskytují možnost zastínění střešních oken a zimních zahrad, atypických oken nebo různých šikmin. Skládají se ze speciální plisované (skládané) látky, kterou je možné objednat v mnohých barevných variantách.

 

Textilní roletky

Roletky jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka typů textilních roletek, odstínů a druhů látek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného řešení interiéru.

 

Pokud si s výběrem nevíte rady, přiďte na jednu z našich poboček, kde Vám proškolený personál velmi rád poradí.