Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994

Hliníková okna a dveře na míru

Vyrábíme hliníková okna a dveře mnoha typů a rozměrů. Jsou ideální pro komerční stavby i moderní rodinné domy s nadčasovým designem.

Můžete volit okna běžných rozměrů, francouzská okna i rozsáhlé prosklené fasády. Křídla mohou být tradiční, výklopná i posuvná. Dodáme vám i hliníkové balkonové, terasové nebo vstupní dveře.

Zákazníci volí hliníková okna nebo dveře pro jejich extrémní životnost (mohou sloužit a 60 let), působivý moderní design a tvarovou stabilitu. Speciálně zateplené profily dosahují velmi solidních tepelně izolačních parametrů.

Nevýhodou hliníku je – ve srovnání s plastem – vyšší pořizovací cena. Srovnání se dřevem už ale vychází ve prospěch hliníku s tím, že návratnost investice je u hliníku bezkonkurenční.

Díky dokonale zvládnutým technologiím dokážeme vyrábět hliníková okna i dveře za velmi zajímavé ceny.


Nabídka hliníkových oken

Hliníková klasická okna

Okna běžných rozměrů s otevíravými a výklopnými křídly

Hliníková franc. okna

Okna velkých rozměrů určená ke vstupu na terasu nebo do zahrady

Hliníková posuvná okna

Okna s posuvem pro úsporu místa a usnadnění manipulace

Nabídka hliníkových dveří

Hliníkové vchodové dveře

Bezpečné a odolné dveře na vstupu do vašeho domu

Hliníkové dveře na balkon / terasu

Dveře určené ke vstupu na balkon nebo terasu


Kvalita hliníkových oken

Česká hliníková okna vyrábíme v Bzenci už od roku 1994. Náš výrobní závod patří k nejmodernějším v Evropě. Pro výborný poměr kvality a ceny jsme se prosadili jak na domácím, tak na zahraničních trzích – na Slovensku, v Rakousku, Německu, Holandsku a Itálii.

Profily

K výrobě hliníkových dveří a oken používáme špičkové profily Ponzio®. Vynikají pevnou, tvarově stálou konstrukcí a mimořádnou odolností vůči povětrnostním vlivům. K zasklení volíme vysoce kvalitní dvojskla nebo trojskla osvědčených výrobců.

Z profilů Ponzio® vyrobíme okna a dveře nejrůznějších tvarů, rozměrů a konfigurací, včetně extrémně velkých francouzských oken.

Design a příslušenství

Hliníková okna a dveře jsou předurčena pro moderní architektonické koncepty. Bohatá škála barev umožňuje dokonale sladit rámy s barvou fasády nebo s ní naopak vytvořit působivé barevné kombinace. Nabízíme samozřejmě i bohaté příslušenství klik, zámků, vnějších i vnitřních žaluzií atp.

Údržba

Hliníkové profily jsou skvělé v tom, že nevyžadují prakticky žádnou údržbu.

Uvažujete o plastových oknech nebo dveřích?

Jsme vám k dispozici! Představíme vám možnosti, vyjasníme technické podrobnosti, zodpovíme otázky a navrhneme to nejlepší řešení. Zdarma zaměříme váš dům a připravíme bezplatnou a nezávaznou kalkulaci.

Fotogalerie realizací - Hliníková okna a dveře

Kontaktujte nás se svojí poptávkou