Tradiční český výrobce
oken a dveří od roku 1994
Volejte zdarma: 800 746 562

Dveřní výplně

Druh dveřní výplně určuje vzhled, tepelně izolační i bezpečnostní vlastnosti dveří. Pevné výplně lze kombinovat se skleněnými tabulemi různých velikostí, tvarů a povrchů. Dveřní výplně odebíráme od špičkového výrobce Perito

Zasklení

Všechny pevné výplně lze v různém poměru ploch kombinovat se zasklením nejrůznějších tvarů. Podle nároků na tepelně izolační vlastnosti můžete volit dvojskla nebo trojskla.

Povrch skla může být hladký, a tedy průhledný. Pokud je průhled dveřmi nežádoucí, vyberte si pískované sklo nebo některou z mnoha druhů ornamentálních skel.

K dispozici jsou i speciální bezpečnostní skla se zvýšenou odolností vůči mechanickému poškození.

Plná výplň

 

Bezpečnostní sklo

 

Ornamentální sklo

 

Standardní (Průhledné) sklo

 

Ostatní zasklení

 

Plastové dveřní výplně

Dveřní výplně z plastových desek jsou cenově nejdostupnější a nejrozšířenější. Nevýhodou je jejich tepelná roztažnost, která může na přímém slunci vést k drobným deformacím.

Alena

 

Blanka

 

Dagmar

 

Dora

 

Ema

 

Pavla

 

Dveřní výplně z HPL desek

HPL desky se lisují ze směsi syntetických pryskyřic. Na rozdíl od plastových desek se ani na přímém slunci neroztahují a zaručují dveřím dokonalou tvarovou stabilitu.

K dispozici jsou v téměř neomezené škále barev, dekorů dřeva a jejich kombinacích. Desky HPL mají dlouhou životnost a minimální požadavky na údržbu.

Dita

 

Jarmila

 

Michaela

 

Renata

 

Tamara

 

Zuzana

 

Hliníkové dveřní výplně

Hliníkové dveřní výplně umožnují perfektní propracování i těch nejmenších detailů. Nejlépe odolávají vůči poškození a životnost se počítá na desítky let.

Nabízejí originální, moderní design a vynikající tepelně izolační vlastnosti.

Darja

 

Denisa

 

Dita

 

Mariana

 

Sandra

 

Zuzana

 

Kompletní nabídku dveřních výplní výrobce PERITO, kterou můžete u nás poptat, naleznete zde.