PANTY SIEGENIA-AUBI® - ELEGANTNĚ SKRYTÉ

Dovolujeme si Vám představit novinku v naší nabídce - titanové skryté panty značky SIEGENIA-AUBI®.

AXXENT 34

  
Odolnost proti opotřebení, minimální údržba, dobré čištění okna, pěkný vzhled díky dokonalému zakrytí krytkou. Robustní technika, vysoká možnost zatížení, vysoká vhodnost používání po celou životnost okna. Okna jsou estetická, neexistují problémy s krytkami, dobře se čistí z vnitřního prostoru (panty neruší vzhled oken).

HLAVNÍ PŘEDNOSTI SKRYTÝCH PANTŮ AXXENT 34

Inovativní princip nosného ramene
Nosné rameno nese optimálně zatížení křídla, neboť se opírá o vnitřek rámu. Nosné čepy, opěrná ložiska a nosná lanka nejsou potřebná a proto není nutné ani další vrtání popř. další pracovní postupy. Celkový přenos zatížení prostřednictvím nosného ramene je bez opotřebení a nároků na údržbu.

Dokonalý tvar krytky
Celkově překryje otočná ramena pantu a tím chrání před prachem a špínou. Vzhled těchto dílů zůstává stejně pěkný i po několika letech používání.

Optimální kinematika pro těsnění
Při otvírání a zavírání křídla nejsou těsnění namáhaná. Díky kinematice pantu AXXENT 34 nedochází k žádnému rolování nebo tahání těsnění. Křídlo se při otvírání nejprve odsune, až potom následuje otáčení.

Nejlepší materiálové kombinace
Umožňují vysoké zatížení bez opotřebení. Nosné rameno a napojení na křídlový díl jsou z oceli s vysokou pevností. Čep spodního pantu je zakalený a klouže po dvou vodících sloupcích absolutně bez opotřebení. Místo pohybu pantu je chráněno prostředníctvím těsnění proti prachu a cizím předmětům. Nůžky nenesou žádnou zátěž a zabezpečují jen pohyb otočení.


 PANTY SIEGENIA-AUBI® - ELEGANTNĚ SKRYTÉ (1,49 MB)