REVITALIZACE

KOMPLEXNÍ REVITALIZACE
Revitalizací je míněna komplexní renovace bytových objektů, které vlivem opotřebení a díky nedostatečné údržbě již nevyhovují standardům současných trendů bydlení. Standardy jsou především minimalizace provozních nákladů, funkčnost, zajištění zdravých životních podmínek v interiéru (teplota, vlhkost a jejich udržování). Komplexní renovace bytových objektů přináší úspory provozních nákladů až do výše celkově vynaložených investic na renovaci. Dílčí úkony prováděné na příslušném objektu, jako jsou zateplení obvodového pláště, výměna otvorových výplní, střech, výtahů, elektrických rozvodů, sanace panelové konstrukce a další nezbytně nutné práce tvoří jako celek revitalizační systém. Veškeré činnosti provedené v rámci revitalizace by měly být prováděny kvalitně a zaručit dlouhodobou a bezproblémovou funkčnost renovovaného bytového domu. Šetřit na opravách se nevyplatí: jen kvalitní provedení z kvalitních materiálů povede ke spokojenosti uživatelů. Kvalitně provedenou práci Vám jen obtížně zajistí malý, byť známý dodavatel. Vysoké požadavky na preciznost a kontinuitu jednotlivých subdodávek zajistí renomovaná společnost, která na trhu působí již dlouho a disponuje širokým personálním zázemím. Dovolujeme si tvrdit, že i naše společnost RI OKNA a.s. do této skupiny zaslouženě patří.

 

RI OKNA a.s. V SYSTÉMU REVITALIZACE
Naše společnost vyrábí prvotřídní produkty a dodává perfektní služby. Partneři, které si pečlivě vybíráme, jsou absolutní špičkou ve svých oborech a naše spolupráce s nimi Vám přinese přinejmenším bezproblémové vyřešení kvality veškerých subdodávek. To je první, avšak nikoli jediný předpoklad u každé kvalitní revitalizace obytného domu. Jedinečná výška rámu našeho okenního profilu určeného pro systém revitalizace (85 mm) umožňuje bezproblémové zateplení vnější špalety o tloušťce 20 - 40 mm. Tak dosáhneme příznivé šířky připojovací spáry odpovídající správným technologickým postupům.

 

PLASTOVÁ OKNA A BALKÓNOVÉ DVEŘE
Okna z našeho systému se postarají o to, aby žádný z venkovních vlivů nenarušil Váš klid. Dříve, než se rozhodnete pro okna z jiných profilů, máte možnost nechat si předvést nová okna nabízející moderní, nadčasový a především funkční design, vysokou tvarovou stabilitu, optimální součinitel tepelného prostupu a s ním spojenou velkou úsporu energií. Vysoká odolnost vůči nepříznivým vlivům prostředí a stárnutí, optimální zvuková izolace, barevná stálost a velmi nenáročná údržba pak jen dotvářejí opravdu lepší pohled z našich oken.

 

HLINÍKOVÉ VSTUPNÍ DVEŘE
Pro vchody do bytových domů s více než třemi bytovými jednotkami a tudíž vyšším zatížením doporučujeme dveře hliníkové (garance stability s minimální tepelnou roztažností). Naše produktová série s možností výběru konstrukční hloubkou rámu a křídla 57 nebo 77 mm a přerušeným tepelným mostem, se v dnešní době řadí mezi vůbec nejkvalitnější výrobky svého druhu.