REFERENCE

button button button

Vážení,
tímto dopisem Vám chci poděkovat za Vaše služby. Jednalo se o výměnu oken, balkonových dveří a žaluzií v bytě v Příboře, na ulici Dukelská. Přístup ...více.
  RI OKNA
BZENEC
Vaše okna máme již 11 let, jsme s nimi spokojení. Jiná okna bych nevolila, protože plastová se dobře udržují.
Rodina z Petrova ...více.
         
Dobrý den rozhodl jsem se Vám napsat a vyjádřit spokojen s prací Vaší firmy RI OKNA a.s. Kontakt na Vaši firmu jsem sehnal od své známé, která si nechala u Vaší firmy zasklit ...více.   Vážení,uvítal jsem dopis týkající se vaší práce.Určitě v případě jeho neobdržení bych podobnou odpověď zaslal vaši společnosti RI OKNA sám.
Vlastním větší dům ...více.
         
Dobrý den pane Marounek, chtěl bych poděkovat týmu, který jste mi poslal do Liberce. Přišli, viděli, ZHOTOVILI!!! Pěkná práce a velké díky. Kelbasa M. z Liberce. ...více.   RI OKNA a.s.
ÚKOLKY 1055
696 81 BZENEC
REFERENČNÍ LIST
V únoru roku 2013 byla společnost RI OKNA a.s. dodavatelem dvou ...více.
         
Přeji dobrý den.
V loňském roce  jsme si nechali od vaší firmy zabudovat plastová okna a dveře. Stávající okna netěsnila, doslova nám vlály záclony, ...více.
 

Dobrý den,
velmi bychom chtěli poděkovat za odvedenou práci Vašich kolegů ve dnech 11. - 12. 6. v Babicích. Výměna i zapravení oken proběhla perfektně, ...více.

         
Vážený pane řediteli,
začátkem tohoto měsíce nám Vaši pracovníci instalovali nové vchodové dveře na základě Vaší smlouvy o dílo č. D/D5394. S průběhem ...více.
  Obec Ostrovánky děkuje touto cestou firmě RI OKNA za osazení oken, dveří a vnitřních parapetů při rekonstrukci kulturního domu v Ostrovánkách. S prací dělníků ...více.
         
Vážený pane Král,
dovolte mi Vás touto cestou oslovit a vyzdvihnout práci vašich zaměstnanců pana Kubíka a pana Prokeše, kteří mě a mé partnerce sl. Quirenzové ...více.
  Vzhledem k tomu, že jsme byli s Vaší firmou i prací montážníků firmy v roce 2007, kdy nám byly v bytě vyměněna všechna okna, včetně balkonových dveří, můžeme po 6 letech ...více.
         
Dobrý den. Chci poděkovat za příkladný servis mně - vašemu zákazníkovi. Objednal jsem si přímo u vás 10 ks krytek výstupu z kanálku pro odvod kondenzátu z oken...více.   Dobrý den do Bzence z Kunovic. Chtěl bych moc poděkovat a pochválit zaměstnance firmy RI OKNA ze Bzence, kteří od 22. 5. do 11. 6. 2014 vyměňovali okna ...více.

...