Novinka - Vyrábíme dřevěná a dřevohliníková okna a dveře
Poptávková nezávazná online kalkulace oken a dveří

PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE, HLINÍKOVÉ SYSTÉMY, FASÁDY - RI OKNA

Vítejte na stránkách společnosti RI OKNA a.s., která Vám již více než 23 let nabízí produkty, mezi které patří především plastová oknaplastové dveřehliníková okna a dveře a fasády nejvyšší kvality. V dnešní době naše společnost zaujímá jednu z předních pozic mezi subjekty zaměřujícími se na výrobu a montáž plastových oken a dalších otvorových výplní (především okna a dveře) v ČR. Tuto velmi dobrou pozici jsme si vytvořili především díky dlouhodobě nabízené vysoké kvalitě a široké nabídce našich produktů a služeb, spoustě zkušeností a v neposlední řadě osobním přístupem ke každému našemu zákazníkovi. Věříme, že na našich stránkách naleznete informace, které hledáte a v případě, že se rozhodnete pro spolupráci s námi, že naše produkty plně naplní Vaše očekávání.

AKTUALITY

Novinka, vyrábíme dřevo a dřevohliník
RI OKNA, tradiční a spolehlivý český výrobce, rozšířuje svůj sortiment o dřevěná a dřevohliníková okna a dveře. Celý článek.

 

ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA
Před několika dny jsme úspěšně obhájili a obdrželi aktuální certifikát ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA ...více.

 

Podporujeme závodníka rally Jana Jelínka
V loňském roce jsme se stali partnerem mnoho-násobného účastníka mistrovství ČR v rally ...více.

 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Virtuální prohlídka interiéru naší administrativní budovy v Bzenci, Na Bažantnici - vzorkovna společnosti. Zobrazit.

 

CHRÁNÍME OBSERVATOŘ NA LOMNICKÉM ŠTÍTU
Observatoř na vrcholku Lomnického štítu ve Vysokých Tatrách chrání okna vyrobená na ...více.

 

RADY A ZAJÍMAVOSTI NEJEN PRO VAŠE PLASTOVÁ OKNA

Aby se okna nerosila

Rosení okna je jev diskutovaný, problematický a nepříjemný. Vždyť kdo by chtěl stále utírat vodu ze skel a parapetů, mít ztížený pohled z okna ven a ještě se obávat plísní kvůli zkondenzované vodě v ostění okna?

Více informací zde

Okna, teplo a úspora energií

Na první pohled je vše jasné: koupím si plastová okna s nejlepším „U“ a mám zajištěno, že budu výrazně šetřit teplo, energie, přírodu i vlastní peněženku. Bohužel to není tak jednoduché. Kromě výběru okna vždy záleží na více okolnostech.

Více informací zde

Jak poznat kvalitní plastová okna?

Není žádným tajemstvím, že značná část oken na trhu je vyráběna z větší nebo menší části v zahraničí, že je často kvalita podřizována ceně. U nás věříme vlastním rukám, vlastním lidem. Značka RI OKNA, to jsou výrobky vyrobené výhradně v ČR

Více informací zde

Okna z Bzence chrání observatoř na vrchu Lomnického Štítu

Observatoř na vrcholku Lomnického štítu ve Vysokých Tatrách chrání okna vyrobená na jižní Moravě. Volba padla na hliníkové profily, které díky svým vlastnostem dokážou odolat extrémním povětrnostním podmínkám.

Více informací zde