RI OKNA a.s.   >   EXPEDICE A PRODEJ

EXPEDICE A PRODEJ NAŠICH PRODUKTŮ

Expedice a přeprava našich výrobků na místo určení je svou kvalitou neodmyslitelnou součástí naší strategie.

Každý výrobek je nutno dodat zákazníkovi v tom nejlepším stavu, a tudíž je jeho ochrana na prvním místě bez ohledu na dopravní vzdálenost či množství.

 

Veškeré produkty společnosti RI OKNA a.s. jsou před expedicí automaticky opatřeny ochrannou fólií, která zabraňuje jejich znečištění nebo poškození. Příslušná okna či dveře jsou následně rozdělena dle čísel jednotlivých zakázek a na stojanech připravena k vyexpedování.

Přepravu zajišťujeme vlastním vozovým parkem, který momentálně obsahuje šest kamionů (zajišťujících rozvoz především v rámci našich poboček a zastoupení v ČR, na Slovensku a v dalších zemích) a dvacet tři montážních vozidel společnosti, které naše produkty rozvážejí již přímo k zákazníkovi.

Distribuce veškerých produktů je v nepřetržitém vývoji a naším dlouhodobým cílem je její neustálé zdokonalování nejen v rámci České republiky, ale také v zahraničí.

 

K 1. listopadu 2011 měla společnost RI OKNA a.s. celkem 68 obchodních zastoupení a autorizovaných prodejců na území ČR, dalších 32 prodejců pak na území Slovenské republiky.

Všichni prodejci našich oken a dveří jsou speciálně školeni a následně certifikováni.

V rámci exportu do dalších zemí mimo SR jsme naše produkty v minulosti vyvezli či dodnes vyvážíme i do dalších evropských zemí (Rakousko, Německo, Itálie, Švédsko, Norsko, Francie, Belgie, Maďarsko, Švýcarsko a Ukrajina), několik otvorových výplní jsme dodali také do USA.